19.2 C
Nitra
utorok, 9 augusta, 2022

Uplynul rok od zadržania Milana Lučanského: „Vrahovia nech sa boja. Boh videl, čo sa dialo,“ odkazujú ľudia

Pred pár dňami uplynul rok od toho, ako sa generál Milan Lučanský vybral nedobrovoľne na cestu, na konci ktorej bola jeho smrť. Zbytočná, nezmyselná a najmä záhadná a doteraz nevyšetrená. Rodina a tí, ktorí ho poznali veria, že sa verejnosť predsa len dozvie ako to bolo a kto za jeho „samovraždou“ stojí.  

Bývalý policajný prezident generál Milan Lučanský bol veľkým bojovníkom proti mafii na Slovensku. Po „dobrovoľnom“ odchode do civilu sa však na neho začal hon, ktorý sa skončil jeho smrťou. „Samovražda“ ukončila záhadné okolnosti okolo jeho zranení vo väzbe, kam ho posadili súčasní „čistí“ politici a ich prisluhovači. Na generálovom profile sa 3. decembra objavil dojemný status, ktorý napísala jeho rodina. Prirodzene, slová diskutujúcich pod príspevkom dávajú jasne najavo, na čej strane stoja Slováci.

Ústavný súd SR: Nemá zákonnú kompetenciu zisťovať, či je sudca očkovaný alebo neočkovaný

Dojemné slová generálovej rodiny a jasné odkazy Slovákov

Súčasní mocipáni sa iba triasli aby sa generál Milan Lučanský vráti z dovolenky na Slovensko, a aby ho mohli zadržať. Prihlásil sa sám a 3. decembra 2020 sa začala jeho najsmutnejšia životná púť, ktorá sa skončila jeho záhadnou smrťou.

„DEŇ „D“… 3.12.2020

DEŇ, ktorý sa zdal, ako každý iný…

DEŇ, kedy sme si dali spolu poslednú kávu…

DEŇ, kedy sme sa vrátili z poslednej spoločnej dovolenky…

DEŇ, kedy sme Ťa videli a počuli posledný krát…

DEŇ, kedy sme sa nestihli s Tebou objať a rozlúčiť…

DEŇ, ktorý nám zmenil život…

Ako dlho by ste sa lúčili so svojim dieťaťom, keby ste vedeli, že je to posledný krát…?“ napísala v statuse rodina Lučanských. Slováci cítia s ňou a slová, ktoré pod príspevkom napísali sú nielen krásne, ale aj dojímavé a tiež veľavravné.

Miroslav RADAČOVSKÝ: Vyjadrenie k úniku trestného oznámenia v kauze Lučanský

„Toto sa nemalo stať. Každý jeden má na tom skutku podiel, ktorý tomu dopomohol svojou chorobnou pomstychtivosťou či nenávisťou. Každý by mal mať šancu očistiť svoje meno, prípadne ľutovať a pykať, ak niečo zlé vykonal. Ale nie takto. Je smutné, že k takému niečomu vôbec došlo na tom našom „slušnom“ Slovensku,“ napísala v diskusii Zuzana Belicová, sestra vtedajšieho premiéra a šéfa OĽaNO Igora Matoviča. „Vrahovia nech sa boja. Boh videl, čo sa DIALO,“ pridala Eva Kretová. „3.12.2020 je deň, kedy Slovensko spoznalo skutočnú silu zla, ktoré sa nezastaví pred ničím. Zlo, ktoré dokáže zničiť život človeka, vziať deťom milovaného otca, manželke oporu v živote a spôsobiť žiaľ a smútok tisícom ľudí. 3.12.2020 je zároveň deň, kedy sa meno generála Milana Lučanského, navždy vrylo do pamäti slušných ľudí,“ doplnil Miroslav Melišek. „Veľmi smutné riadky. Raz príde deň D keď konečne vyjde pravda!“ konštatuje Michaela Mischell Matejčíková. „Pri čítaní týchto riadkov sa mi tisli slzy do očí. A stále sa tisnú keď si predstavím, čo mu spravili. Ale príde deň, v to verím, keď budú všetci potrestaní. A pán generál, bude (je) pre nás hrdina,“ odkázala Ivana Jakubíková Jurkovičová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články