13.1 C
Nitra
pondelok, 26 septembra, 2022

UKF v Nitre pripravuje virtuálny deň otvorených dverí

Univerzita Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre organizuje aj tento rok deň otvorených dverí (DOD). Uchádzačom o štúdium počas neho ponúkne informácie nie len o univerzite a jej študijných programoch, ale aj o študentskom živote na UKF.

Ako informovala univerzita, DOD sa bude konať 17. februára a pre pandémiu sa všetkých päť fakúlt UKF predstaví vo virtuálnom priestore. „Záujemcovia o štúdium sa môžu stretnúť v našej online miestnosti s prorektorkou pre vzdelávanie a diskutovať prostredníctvom chatu o možnostiach štúdia. Krátka online prezentácia univerzity je naplánovaná na 14.00 h. O desať minút neskôr sa začne chat o všeobecných otázkach štúdia a ďalšieho vzdelávania na UKF,“ informovala univerzita.

V rámci virtuálnej prezentácie sa predstaví aj Študentské centrum či Študentský parlament. Súčasťou DOD bude aj prezentácia Univerzitného pastoračného centra Pavla Straussa.

Zdroj: TASR

Foto: Archív NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články