6.5 C
Nitra
pondelok, 5 decembra, 2022

UKF sa zúčastní veľtrhu Gaudeamus. Kam po strednej škole?

UKF sa zúčastní XXV. ročníka Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus – Akadémia Bratislava 2022, ktorý sa uskutoční 4. až 6. októbra 2022 na výstavisku Incheba Expo Bratislava v hale D. 

Veľtrh je zameraný na pomaturitné vzdelávanie a je významným informačným zdrojom pre študentov stredných škôl.

UKF sa zúčastní veľtrhu Gaudeamus. Kam po strednej škole?
Kam po strednej škole?

Veľtrh návštevníkom ponúkne 406 univerzít, vysokých škôl, fakúlt a iných vzdelávacích inštitúcií. Študenti si budú môcť vybrať z viac ako 7 000 študijných programov. Okrem tuzemských univerzít na veľtrhu budú zastúpené aj vzdelávacie inštitúcie z 18 ďalších krajín.

Pre odborných návštevníkov je pripravený sprievodný program s názvom Pedagogické centrum, v ktorom bude počas troch dní veľtrhu prebiehať program prednášok, seminárov a konzultácií zameraný špeciálne na výchovných poradcov a pedagógov stredných škôl.

Veľtrh Gaudeamus – Akadémia v Bratislavě je zameraný na pomaturitné vzdelávanie a je významným informačným zdrojom pre študentov stredných škôl.

Návštevu veľtrhu možno odporučiť študentom III. i IV. ročníkov stredných škôl všetkých zameraní aj ich pedagógom a výchovným poradcom. Návšteva študentov III. ročníkov môže priamo ovplyvniť napríklad voľbu maturitných predmetov a ďalšie štúdium po maturite.

Veľtrh návštevníkom ponúkne 406 zastúpených univerzít, vysokých škôl, fakúlt a iných vzdelávacích inštitúcií. Študenti si budú môcť vybrať z viac ako 7 000 študijných programov. Okrem tuzemských univerzít na veľtrhu budú zastúpené aj vzdelávacie inštitúcie z 18 ďalších krajín. Záujemcovia budú môcť vyberať z ponuky štúdia v Českej republike, Veľkej Británii, Dánsku, Holandsku, Švajčiarsku, Španielsku, Írsku, Maďarsku, Rakúsku, Spojených arabských emirátoch, Fínsku, Belgicku, Nemecku, Japonsku, Taliansku, Švédsku, Francúzsku a USA. Pre odborných návštevníkov je pripravený sprievodný program s názvom „Pedagogické centrum“. V pedagogickom centre bude všetky tri dni veľtrhu prebiehať program prednášok, seminárov a konzultácií zameraný špeciálne na výchovné poradcu a pedagógov stredných škôl.

Viac informácií nájdete na www.ukf.sk (tu)

Zdroj: ukf

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články