-5.9 C
Nitra
pondelok, 30 januára, 2023

Trnavský primátor o Hattasovi: Pre jeho novú stranu pochopenie nemá

Už začiatkom roka trnavský primátor Peter Bročka potvrdil, že v tohtoročných komunálnych voľbách sa bude o hlasy voličov znova uchádzať ako nezávislý kandidát, o podporu politických strán nemá záujem.

Peter Bročka sa ako nezávislý kandidát stal prvýkrát primátorom Trnavy v roku 2014. O štyri roky opäť ako nezávislý víťazstvo v komunálnych voľbách zopakoval, informoval trnavskyhlas.sk.

Žiadne rady primátora Hattasa nepotrebujeme, hovorí Kéry z NSK

Bratislavský primátor Vallo sa v tohtoročných komunálnych voľbách rozhodol kandidovať aj prostredníctvom novej politickej strany. Bročka uviedol, že pre toto rozhodnutie pochopenie má. Pre podobnú iniciatívu nitrianskeho primátora Hattasa však už nie.

Hattas a hazardné hry: Vyšetrovateľ začal stíhanie za marenie úlohy verejným činiteľom

Nepozdáva sa mu, že Hattas sa stal primátorom ako nezávislý kandidát, krátko nato sa spojil s politickou stranou, na kandidátke ktorej sa dostal do parlamentu, a teraz zakladá vlastnú stranu a „kamufluje to“ spoluprácou s krajom, uviedol portál.

„Primátor, ktorý to myslí so svojim mestom vážne, nemá čo robiť v parlamente,“ vyhlásil Bročka.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články