2 C
Nitra
štvrtok, 30 novembra, 2023

TIP NA KNIHU: Pravá tvár šťastia

Po prečítaní knihy Pravá tvár lásky spisovateľky Emily D. Beňovej som sa dostala k jej voľnému pokračovaniu, ku knihe Pravá tvár šťastia. Prvé, čo ma na knihe zaujalo bol výrazný posun v prepracovanosti deja a výborné spracovanie zápletiek. A netajím, pokiaľ ide o erotické scény, myslím že pojem „výrazný posun“ nebude ani postačovať. Takže ak sa rozhodnete pre pokračovanie prvého dielu, buďte pripravení na poriadnu dávku prekvapení. Možno to, čo ste čítali v prvej časti bude napokon zas celkom inak? Alebo predsa len nie?

TIP NA KNIHU: Pravá tvár šťastia

Presne toto vás „šokuje“ hneď pri začiatku čítania. A zrazu máte pocit, že už to nie je ten rozprávkový príbeh plný romantiky a naivity. Veci dostávajú razom iný, nový rozmer. Čo v mojom prípade považujem za veľké pozitívum. Kniha sa čítala opäť s veľkou ľahkosťou, tentokrát pre mňa i s väčšou dávkou napätia. Jedno striedalo druhé.

Ste zvedaví ako sa teda bude ďalej vyvíjať vzťah Natalie a Jareda? Dovolí im napokon rodina byť spolu? A za akú cenu? Prekonajú krivdy minulosti? Predierajúc sa zaujímavou spleťou rôznych vášnivých scén medzi dvoma milencami sa k odpovedi napokon dopracujete.  A vývojom deja budete isto prekvapení. Otázne je k čomu všetkému sa ešte dopracujete, ale to je už vaša súkromná záležitosť. Toto posudzovať nebudem. Iba vás pripravujem, že fantáziu vám kniha môže celkom pekne rozprúdiť.

Na záver hodnotenia kníh Pravá tvar lásky a Pravá tvár šťastia musím podotknúť, že autorka výborne zvládla motiváciu čitateľa po pokračovaní, pričom však deju skutočne ponechala voľnosť, presne ako je sľúbené. Písanie románov na pokračovanie patrí do štandardu jej tvorby a podľa reakcií čitateľov je tento jej spôsob veľmi úspešný.

TIP NA KNIHU: Pravá tvár šťastia

Mimochodom, zohnať obe knihy v jednom kníhkupectve môže byť problém, ale dá sa to. Treba si však dobre zvážiť ceny, nájdete pomerne zaujímavé rozdiely. A možno zvolíte E-knihu, v takom prípade výrazne ušetríte.

O obe knihy môžete zabojovať aj v našej súťaži na facebooku, ktorú budeme realizovať koncom októbra. Sledujte nás.

Napísala Lucia Balagová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články