-7.9 C
Nitra
streda, 8 februára, 2023

Tento tím dostal ocenenie Zdravotník roka!

Toto prestížne ocenenie, ktoré každoročne udeľuje Nitriansky samosprávny kraj, patrí po novom aj Krajskému operačnému stredisku v Nitre z tiesňovej linky 155.

Tento tím dostal ocenenie Zdravotník roka!

Prevzala ho vedúca operátorka Iveta Vojčiniaková. Len v minulom roku vydali nitrianski operátori pokyn na zásah záchranárov až v 58 326 prípadoch.

Tento tím dostal ocenenie Zdravotník roka!
Iveta Vojčiniaková

Prečítajte si aj Zdravotníci v Nitrianskom kraji dostali ocenenie za prácu počas pandémie

„Počet hovorov, ktoré prijali, však bol omnoho vyšší, viac ako 102 tisíc. Počas pandémie si tak malý tím nitrianskych operátorov siahol na dno síl. Napriek tomu svoje povolanie vykonávajú s láskou a empatiou. Sú súčasťou tzv. nultej línie v zdravotníctve. Sú neviditeľní, ale o to dôležitejší.

Bez ich mravčej každodennej práce, profesionalite, nasadeniu, hľadaniu riešení v často na prvý pohľad bezvýchodiskových situáciách, by systém záchrannej zdravotnej služby nemohol fungovať. A sme radi, že to nevidíme len my, ale aj iniciátori odovzdania ocenenia,“ uviedlo na facebooku Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR.

Zdroj: fb, oszzssr

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články