-5.9 C
Nitra
nedeľa, 29 januára, 2023

Tak TOTO je ozajstná bomba: Krajiny BRICS zničia dolár aj USA! Tie postihne rovnaký osud ako bývalý ZSSR, predpovedá Mirec Art

Kam sa tento svet hrnie? Do záhuby? Alebo do záhuby sa hrnú len tí, ktorí si nevidia na špičku nosa? Otázka ťažká a odpoveď na ňu možno ešte ťažšia. Kto by ju zodpovedať možno aj vedel, to je ruský prezident Vladimir Putin!

Rusko je za inváziu na Ukrajine v očiach „demokratického“ sveta to najhoršie. Lenže len v istej časti sveta, pretože tá druhá s ním veselo obchoduje a vôbec ju nezaujíma čo „vystrája“ u svojho suseda.

Šéf Kremľa ale zrejme pripravuje ešte niečo iné, čím ak nezničí, tak minimálne vážne poškodí tie „demokratické“ štáty, ktoré sa ho usilujú ekonomicky položiť na lopatky. Veľmi zaujímavou optikou sa na to pozrel Mirec Art, ktorý svoj statuse nazval – „Ako Západ zhynie: Putin oznámil novú globálnu rezervnú menu BRICS, čo zmetie dolár“. Aby sme z jeho slov nevynechali niečo dôležité, prinášame ho v plnom znení.

Krajiny BRICS zavedú novú menu

„(Mike Adams, Natural News) Hoci najhorúcejšou novinkou posledného týždňa v Amerike je nepochybne rozsudok, ktorým Najvyšší súd zrušil právo na potrat na federálnej úrovni (nezakázal potraty, len povedal, že neexistuje právo na potrat), už tu máme ďalšiu bombu, ktorá pred pár dňami potichu praskla,“ píše v úvode Mirec Art a dodáva, že táto novinka však bude mať oveľa hlbšie a ničivejšie následky na svet ako akékoľvek rozhodnutie súdu.

„Ruský prezident Vladimir Putin práve oznámil, že krajiny BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Afrika) zavedú novú menu, ktorá má nahradiť americký dolár ako globálnu rezervnú menu. Navyše, tento týždeň vyjadrili svoj záujem vstúpiť do BRICS aj Argentína a Irán,“ uvádza ďalej.

Tak TOTO je ozajstná bomba: Krajiny BRICS zničia dolár aj USA! Tie postihne rovnaký osud ako bývalý ZSSR, predpovedá Mirec Art
Zdroj: FB / Mirec Art

Portál IndiaTimes.com informuje: „Členské štáty BRICS podľa ruského prezidenta vyvíjajú spoľahlivé alternatívne mechanizmy pre medzinárodné platby. Skupina už skôr uviedla, že pracuje na vytvorení spoločnej platobnej siete s cieľom znížiť závislosť od západného finančného systému. Krajiny BRICS tiež posilňujú používanie miestnych mien vo vzájomnom obchode.“ Toto je však podľa Mireca Art len začiatok „bombového“ útoku.

Zo zdrojov z brandže tiež vieme, že „Projekt Sandman“ označuje skupinu viac ako 100 krajín, ktoré plánujú súčasne odstúpiť od amerického dolára ako globálnej rezervnej meny. To sa pravdepodobne uskutoční v nedeľu večer amerického času,“ hovorí Andy Schectman, generálny riaditeľ spoločnosti Miles Franklin (obchodník so zlatom a striebrom). Ten to uviedol vo svojom poslednom nahranom rozhovore.

Putin sa nám smeje: Budete kúriť drevom? Na Sibíri ho máme dosť! (VIDEO)

Impérium nazývané USA, prestane existovať

Nová náhradná mena bude poháňaná blockchainom a podporovaná zlatom, čo je dôvod, prečo členské štáty rýchlo hromadia zásoby zlata v očakávaní veľkého oznámenia. Čo sa stane po zavedení novej svetovej rezervnej meny?

„Keď príde toto oznámenie, štáty, ktoré predstavujú takmer 75% svetovej populácie, súčasne odmietnu americký dolár a zavedú zlatom krytý a blockchainom auditovaný medzinárodný menový systém, ktorý sa okamžite stane svetovou menovou voľbou pre voľný obchod a uschovávanie hodnoty. Dolár, podporovaný len ďalším tlačením peňazí a nekompetentným politickým vedením, sa v tom momente zrúti k nule. Prakticky cez noc tovary a služby predávané v Amerike zdražia o 1000%,“ šokuje Mirec Art, podľa ktorého to je len začiatok.

„Dolár bude každú hodinu strácať hodnotu, pretože svetoví držitelia dlhu americkej štátnej pokladnice a dolárovej meny sa toho začnú zbavovať za každú cenu. Inými slovami, tí, ktorí držia doláre, stratia všetko. S kolapsom dolára a americkej centrálnej banky sa súbežne rýchlo zrúti aj vláda Spojených štátov. Nebudú peniaze na zaplatenie vojenských jednotiek alebo vyplatenie skorumpovaných vládnych úradníkov. Všetky vládne platy a dôchodky budú pozastavené,“ vysvetľuje ďalej Mirec Art, podľa ktorého sa masívne impérium dlhov, klamstiev a smrti zrúti tak rýchlo, že ľudia budú psychicky šokovaní a fyzicky nepripravení. „Rusko, Čína a India sa stanú ekonomickými lídrami sveta a impérium, dnes nazývané USA, prestane existovať. Bývalé Spojené štáty americké sa rozdelia na regionálne národné štáty,“ predpovedá Mirec Art.

Hrdina Naď odkazuje Putinovi: Špinavec, zhoríš v pekle!

Rusko vie, že môže poraziť Ameriku

Štáty v USA budú podľa neho rozdelené do značnej miery na základe politických línií, pričom satanská, protiamerická ľavica (Demokrati) sa zmocní kontroly nad pobrežiami a konzervatívne, proamerické, pro-slobodné a pro-ústavné skupiny budú dominovať zvyšku krajiny.

„Očakávajte, že veľmi reálne bude nasledovať občianska vojna s obrovskými stratami,“ neprestáva šokovať Mirec Art a dodáva, že Rusko vie, že môže poraziť Ameriku jednoducho tým, že sa pripojí k svetovému úsiliu vyhlásiť americký dolár za prekonaný.Žiadna jadrová vojna nebude potrebná. Amerika je už teraz veľmi zraniteľná voči tomuto druhu kolapsu v dôsledku obrovského dlhu a závislosti od bezbrehého míňania. Rusko a Čína momentálne iba vysávajú vzduch z kolabujúcej americkej meny, vediac, že ​​o zvyšok sa postará ekonomická gravitácia,“ prízvukuje Mirec Art.

Tak TOTO je ozajstná bomba: Krajiny BRICS zničia dolár aj USA! Tie postihne rovnaký osud ako bývalý ZSSR, predpovedá Mirec Art
Mapa nová hodvábna cesta. Zdroj Badatel.net

„Iniciatíva novej Hodvábnej cesty – budúcnosť svetového obchodu bez Ameriky a západnej Európy. Preskúmajte nasledujúcu mapu, ktorá zobrazuje čínsku iniciatívu novej Hodvábnej cesty pozostávajúcej z chránených, vysoko efektívnych obchodných ciest medzi krajinami, ktoré predstavujú približne 75% svetovej populácie: Táto iniciatíva novej Hodvábnej cesty urýchli obchod medzi členskými krajinami BRICS a bude používať novú menu krytú zlatom a auditovanú technológiou blockchain. Všimli ste si, čo na tejto mape chýba? Amerika a podstatná časť západnej Európy. Je to preto, že Ameriku – vojenského a ekonomického tyrana sveta – ostatné národy medzi seba nevítajú. Amerika nehrá fair-play. Amerika bombarduje každého, koho chce, pričom zneužíva platobný systém SWIFT, aby potrestala svojich politických nepriateľov,“ píše ďalej Mirec Art.

Závažná predpoveď: Putin skončí v sanatóriu a už nikdy nebude vládnuť Rusku!

Éra západnej civilizácie sa blíži ku koncu

No a teraz, keď si svet uvedomil, že dolár je skôr zbraň než mena voľného obchodu, nikto nechce mať s Amerikou nič spoločné. Ukázalo sa, že ekonomické sankcie voči Rusku boli poslednou kvapkou pre dolár. A USA už nemajú nič, čím by podporili svoju menu:

nemajú výrobnú základňu (tú presunuli do Číny)

nemajú kvalifikovanú pracovnú silu

nemajú významnú poľnohospodársku produkciu

dokonca nemajú ani zlato v trezoroch

USA už nemajú ani spravodlivé a slobodné voľby, ani slobodu prejavu. Namiesto toho majú USA politických väzňov hnijúcich vo väzeniach vo Washingtone, zatiaľ čo FDA (Úrad pre lieky a potraviny) odoberá orgány z potratených ľudských detí, aby ich použil na lekárske experimenty. Inými slovami, USA s nelegitímnou vládou pod démonickým vplyvom sa stali veľkým zlom pre celý svet,“ konštatuje Mirec Art.

Západnú Európu riadia šialenci a „prebudení“ (woke, progresívni) propagandisti, ktorí páchajú ekonomickú samovraždu tým, že zakazujú každú formu relevantnej energie. EÚ sa rozpadá a euro sa pravdepodobne zrúti v priebehu budúceho roka. Západná Európa je na samovražednej misii z ekonomického aj kultúrneho hľadiska, keďže národy Európy nedokážu ochrániť ani svoje vlastné hranice pred masovou migráciou (ani USA to nedokáže, keď na to príde). Amerika a Európa, ako ich poznáte, čoskoro prestanú existovať. Éra západnej civilizácie sa blíži ku koncu,“ pridáva Mirec Art podľa ktorého koniec západnej civilizácie bude charakterizovaný kolapsom dolára (a eura tesne po ňom), globálnym odmietnutím statusu petrodolára, kolapsom právneho štátu v Spojených štátoch a EÚ, kolapsom akciového trhu, dôchodkov, dlhopisového trhu a kryptotrhov, kolapsom potravinových dodávateľských reťazcov a kolapsom palivovej a dopravnej infraštruktúry.

Šialené. Ruský biznismen Alex Konanychin žijúci v USA ponúkol odmenu milión dolárov tomu, kto zvrhne ruského prezidenta Vladimira Putina!

Plány globalistov a ich agenda zlyhávajú

„To všetko zase zničí elektrickú sieť v mnohých oblastiach, čo povedie k scenáru v štýle filmu Mad Max (Šialený Max), z ktorého sa niekoľko schopných preživších pokúsi utiecť. Pred koncom roka 2025, ako som verejne predpovedal najmenej posledných päť rokov, Amerika a celý Západ, ako ho poznáte, prestanú existovať,“ vysvetľuje Mirec Art, podľa ktorého toto bol plán po celý čas od Baracka Obamu, Hillary Clintonovej, Joea Bidena a tiež mnohých ďalších (Cheneyovcov, Bushovcov atď.). „Potrebovali zničiť Západ, aby dosiahli jednu svetovú vládu pod fašistickou Organizáciou spojených národov, s povinným obmedzením držania zbraní, povinnými očkovaniami, „právami na potraty“, vykonštruovaným globálnym hladomorom a obmedzením slobody slova a volieb. Plány globalistov ale zlyhávajú, ich agenda zlyháva na mnohých úrovniach. Napríklad právo na potraty v USA bolo práve zrušené Najvyšším súdom a pripravujú sa ďalšie veci, ktoré pravdepodobne prinesú kľúčové obvinenia proti hráčom v hlbokom štáte (deep state),“ konštatuje Mirec Art.

Každý štát, ktorý podľa neho chce existovať po páde dolára, musí byť pripravený na núdzové zavedenie vlastnej meny krytej zlatom. „Texas je vo veľkej miere pripravený to urobiť, ale len málo iných štátov je tiež pripravených. Obnovenie obchodovania (po páde dolára) bude kľúčom k prežitiu,“ uvádza Mirec Art. „Mimochodom, Texas je americkým vývozcom tovaru číslo 1 a texaská ekonomika je väčšia ako ekonomika väčšiny krajín na planéte. Rovnako aj ekonomika Kalifornie. Kaliforniu však riadia démonickí fašisti, ktorí vraždia deti, zatiaľ čo Texas má najlepšieho generálneho prokurátora na svete (Paxton) a silný kontingent Američanov naklonených ľuďom, slobode a ústave, ktorí sú pripravení a ochotní znovu naštartovať ducha Ameriky v novovytvorenom štáte „Texaská republika“,“ píše Mirec Art.

Trump označil Putinove kroky voči Ukrajine za „geniálne“

USA postihne rovnaký osud ako bývalý ZSSR

„Bez ohľadu na to, čo sa stane, dni Ameriky, keď mohli behať po celom svete a všetkým sa vyhrážať vojenskými útokmi a dolárovým zbrojením, sa čoskoro skončia. Bez možnosti tlačiť peniaze a oklamať svet, aby kupoval čoskoro bezcenné americké dlhové doláre a „cenné“ papiere, armáda Spojených štátov nebude mať žiadne financie na pokračovanie svojich operácií alebo výrobu nových zbraní. Nakoniec bude rozpustená. USA postihne rovnaký osud ako bývalý ZSSR. To, čo sa stalo bývalému Sovietskemu zväzu (ZSSR) v roku 1991, sa čoskoro stane Spojeným štátom americkým: Zrútenie schopnosti pokračovať vo financovaní byrokracie a armády, ktoré celý čas podporovali systém,“ varuje Mirec Art.

Tak TOTO je ozajstná bomba: Krajiny BRICS zničia dolár aj USA! Tie postihne rovnaký osud ako bývalý ZSSR, predpovedá Mirec Art
Zdroj: FB / Mirec Art

USA sa bohužiaľ zmenilo na impérium dlhov, klamstiev a smrti. Krajine v súčasnosti vládne skutočný kult smrti, no s bezprostredným kolapsom démonického dolára a všetkého zla sa tieto dni rýchlo končia. Keď sa toto zlo konečne skončí, všetci, ktorí si cenia život, slobodu a šťastie, sa budú radovať (a nanovo budovať). Pripravte sa, ten deň príde čoskoro. Jediný spôsob, ako sa vyhnúť prichádzajúcemu finančnému kolapsu, je držať svoje aktíva vo fyzických veciach, ako je zlato a striebro, pôda, poľnohospodárska technika, munícia, priemyselné budovy (napríklad továrne) a iné „skutočné“ veci, ktoré po kolapse meny nezmiznú,“ končí svoj veľmi zaujímavý až vizionársky status Mirec Art.

Splnia sa jeho slová? Ak áno, potom nám Pán Boh pomáhaj!

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články