15.9 C
Nitra
štvrtok, 6 októbra, 2022

Tak toto je bomba! Miss-ky Českej republiky vám prezradia, čo všetko vakcína proti COVID-19 vylepší (VIDEO)

Top témou č.1 je už dlhé mesiace očkovanie proti koronavírusu. Vlády mnohých štátov po celom svete nahovárajú svojich občanov ísť sa dať zaočkovať. Vraj je to cesta k zdraviu a slobode. V susednom Česku ale prišli aj na iné „výhody“.

Experimentálne vakcíny mali podľa propagandy zaručiť „zdravie“ a „slobodu“. Ako sa ukazuje, nie sú zárukou ani jedného a ani druhého. Nech robia vlády po celom svete čokoľvek, stále je veľa ľudí, ktorý im na ich trik neskočili. A tak sa v Čechách rozhodli, že na to pôjdu z iného konca. Ako ukazuje video zverejnené na facebookovom profile Adriána Repčoka, pomôcť môže aj vtipná reklama na ženskú krásu.

Očkovania vám vraj predĺži vlasy, zlepší pleť, predĺži nohy i vybieli zuby

„Dievčatá pozrite, normálne sa mi po očkovaní predĺžili vlasy,“ hovorí jedna z finalistiek súťaže Miss Česká republika, pričom druhá jej tie vlasy uznanlivo kontroluje. „A pozrite sa, ako sa mi po očkovaní zlepšila pleť,“ pridáva ďalšia kráska. „No a ja mám po očkovaní takto dlhé nohy,“ hovorí vážne s poukazom na svoje dolné končatiny tretia súťažiaca. „Ja to tiež nechápem, ale ja mám teraz dvakrát tak dlhé vlasy,“! krúti hlavou nad „pozitívnym“ účinkom očkovania na jej krásu ďalšia z finalistiek.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

„Vôbec som netušila, že očkovanie mi môže až tak vybieliť zuby,“ šokuje ďalšia blonďavá krásavica ceriaca sa pri tom od ucha k uchu. „No, ja už tiež neviem čo s tým,“  hovorí ďalšia a s nádychom sa pozerá na svoje prsia. Žeby sa jej po očkovaní predsa len o niečo zväčšili? „Myslíte si, že sa vám toto po očkovaní nemôže stať? A čo tie iné zaručené správy? Ďakujeme vám, že ste sa nechali zaočkovať. Možno i vďaka vám budeme mať 6.11. finále aj s divákmi,“ odkazuje aj s posielaním veľkých srdiečok štvorica finalistiek Miss Českej republiky. Čo vy na to? Získajú takto viac zaočkovaných ako Matovičova finančná lotéria?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články