9.8 C
Nitra
streda, 28 septembra, 2022

Šokujúce zistenia. Tieto údaje by mali hlboko znepokojovať aj tých najzarytejších zástancov vakcín

Nenávidený COVID-19 je síce na ústupe a jednotlivé štáty jeden po druhom rušia opatrenia voči nemu, medzi ľuďmi sú ale stále veľké pochybnosti, kto a prečo ich držal dlhé mesiace v šachu a nútil ich očkovať sa experimentálnymi vakcínami.

Proti opatreniam zameraným na zníženie šírenia koronavírusu sa v poslednom období zdvíhala čoraz väčšia vlna odporu, ba mnohé štáty to dohnali až pred Európsky súd pre ľudské práva v Štrasburgu. Ako sa ukazuje, právom, pretože pochybné už bolo aj očkovanie experimentálnymi vakcínami, ktoré bolo nielen málo účinné, ale najmä malo za následok veľa poškodení zdravia a zbytočných úmrtí. Problematike sa venuje aj portál naturalnews.com, podľa ktorého sa hromadia dôkazy o tom, že u ľudí, ktorí boli zaočkovaní proti Covid-19, sa časom rozvíja ochorenie „vakcínami vyvolanej imunitnej nedostatočnosti“, nazývanej tiež V-AIDS.

Neuveriteľné – neočkovaní boli o 50% viac chránení pred Covid-19 ako plne zaočkovaní

Nová štúdia publikovaná v medicínskom časopise The Lancet podľa portálu naturalnews.com naznačuje, že čím viac vakcín proti ochoreniu Covid-19 človek dostane, tým rýchlejšie jeho telo podľahne syndrómu podobnému AIDS, nazývaného aj V-AIDS (vakcínami vyvolaný syndróm imunitného deficitu). Syndróm V-AIDS sa začína hneď po prvej dávke vakcíny a experti sa obávajú, že každá ďalšia „posilňovacia“ dávka proces straty imunity akceleruje. „Syndróm získanej imunitnej nedostatočnosti vyvolaný vakcínou proti Covid-19 alebo V-AIDS sa javí ako jeden z vážnejších dlhodobých nežiaducich účinkov spôsobených očkovaním. Vakcíny v podstate ničia imunitný systém ľudí v priebehu času, takže sú náchylní na infekcie všetkého druhu,“ píše portál.

Problémy športovcov po experimentálnych vakcínach môžu skončiť skutočne fatálne. Video, z ktorého zamrazí

Podľa vedcov nejde ani tak o to, že účinnosť vakcín časom klesá, ako niektorí tvrdia, ale skôr o výkonnosť imunitného systému. Účinnosť očkovania je negatívna z hľadiska imunitnej ochrany, ktorú poskytujú. Údaje ukazujú, že imunitná funkcia po očkovaní podlieha čistému zníženiu, čo je opak toho, čo má robiť vakcína. „Účinnosť vakcíny + 50% by znamenala, že plne zaočkovaní sú o 50% viac chránení proti Covid-19 ako neočkovaní,“ uvádza portál Daily Exposé. „Inými slovami, plne zaočkovaní majú imunitný systém, ktorý je o 50% lepší v boji proti Covid-19.“ Účinnosť vakcíny -50 % by však znamenala, že neočkovaní boli o 50% viac chránení pred Covid-19 ako plne zaočkovaní. 

TOTO je tá vakcína zdravia? Športovci odkrývajú to, ako im Pfizer poškodil zdravie

Údaje ukazujú, že plne zaočkovaní ľudia majú teraz negatívny imunitný výkon

Inými slovami, výkonnosť imunitného systému očkovaných je o 50% horšia ako prirodzená výkonnosť imunitného systému neočkovaných. „Preto vakcíny proti Covid-19 poškodili imunitný systém,” vysvetľuje portál Daily Exposé. A čo je teda doslova desivé, priemernému človeku, ktorý dostal dvojitú dávku, zostáva len 35% imunitnej funkcie! Britská agentúra pre zdravotnú bezpečnosť (UKHSA) publikuje týždenné správy o dohľade nad očkovaním, ktorá obsahuje štvortýždňové dáta o „nových prípadoch“, hospitalizáciách a úmrtiach podľa stavu zaočkovanosti. Tieto správy naďalej ukazujú, že najhoršie na tom sú úplne zaočkovaní ľudia. Ich najnovšia správa jasne ukazuje, že miera prípadov je najnižšia medzi neočkovanými a najvyššia medzi očkovanými. U ľudí s treťou dávkou zaznamenala dvojnásobný počet prípadov v porovnaní s neočkovanými, zatiaľ čo u tých s dvomi dávkami je zaznamenaná trojnásobná miera.

Šokujúce zistenia. Tieto údaje by mali hlboko znepokojovať aj tých najzarytejších zástancov vakcín

Muzikant Eugen BOTOŠ: Po druhej dávke sa mi v tele začali robiť zápaly, je vakcína sloboda?

„Samotné tieto údaje by mali hlboko znepokojovať aj tých najzarytejších zástancov vakcín,“ uvádza Daily Exposé. S použitím vzorca o účinnosti vakcíny od spoločnosti Pfizer portál Daily Exposé zistil, že skutočná účinnosť očkovaní je v priemere 183%. To je úplne ohromujúce a veľmi znepokojujúce. „Najnižšia účinnosť vakcíny proti Covid-19 bola zaznamenaná vo vekovej skupine 40-49 v Anglicku počas januára 2022, zaznamenaná na úrovni – 209,4%, pričom veková skupina 50-59 rokov nezaostávala,“ dodáva Daily Exposé. Údaje z Veľkej Británie ukazujú, že plne zaočkovaní ľudia majú teraz negatívny imunitný výkon. Priemerná osoba v Anglickou s dvojitou dávkou má teraz iba 35% svojej normálnej kapacity imunitného systému, ktorý časom dokonca klesá.

Desivé rozprávania lekárov. Toto nám o vakcínach na Covid-19 radšej nikto nepovie (ŠOKUJÚCE VIDEO)

Plne zaočkovaní mali štatisticky dvakrát vyššiu pravdepodobnosť úmrtia ako neočkovaní

Čo to teda znamená? Že plne zaočkovaní dvomi, alebo tromi dávkami vakcíny idú len na akýchsi „výparoch“ imunitného systému, teda schopnosť ich tela bojovať proti vírusom, baktériám a dokonca aj rakovine. Najhoršie je na tom opäť veková skupina 40 – 49 ročných, ktorá sa k 30. januáru znížila na 32,3%. To dokazuje, že vakcíny proti Covidu poškodzujú prirodzenú imunitu ľudí, ktorá sa postupom času stále zhoršuje. Skutočná účinnosť vakcíny proti Covid-19 proti úmrtiu v Anglicku podľa portálu Daily Exposé medzi 3. a 30. januárom 2022 bola:

  • u ľudí vo veku nad 80 rokov -110,24 %
  • u ľudí vo veku 70-79 rokov -97%
  • u ľudí nad 18 rokov -98,14%

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?

U plne zaočkovaných starších ľudí sa medzitým podľa údajov už mohol rozvinúť plnohodnotný V-AIDS. Demografia vo veku 70 až 79 rokov teraz zaznamenáva imunitnú výkonnosť -49,2%, zatiaľ čo ľudia nad 80 rokov majú imunitnú výkonnosť -52,4%. „V poslednom týždni končiacom sa 21. januára mali plne zaočkovaní štatisticky dvakrát vyššiu pravdepodobnosť úmrtia na Covid-19 ako neočkovaní,“ varuje Daily Exposé.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články