-5.9 C
Nitra
nedeľa, 29 januára, 2023

Šokujúce zistenia o Bittó Cigánikovej. To, čo o nej zverejnil Mačuha vás určite dostane a Slováci opäť zúria

Súčasní slovenskí vládni politici je skutočná elita. Zrejme ešte nikdy nebolo vo vláde a v parlamente toľko „politikov“, ktorí sa môžu „pýšiť“ podvodom pri písaní diplomovej práce alebo vyštudovanou školou, ktorá ho už vopred diskvalifikuje na funkciu, ktorú zastáva.

Politici zo súčasnej vládnej koalície si zrejme mysleli, že sa na ich „zaujímavo“ získané vzdelanie nepríde. Chyba! Prišlo sa na to hneď po voľbách, lenže to už bolo až príliš neskoro na to, aby sa do vedenia štátu nedostali. Po Matovičovi, Borisovi Kollárovi či Gröhlingovi sa teraz na svetlo sveta dostali informácie aj o poslankyni za SaS Jane Bittó Cigánikovej. Ako je to s jej vzdelaním zverejnil v statuse Libor Mačuha. A čítanie je to veru naozaj zaujímavé.

V druhom ročníku gymnázia prepadla a skončila

Šokujúce zistenia o Bittó Cigánikovej. To, čo o nej zverejnil Mačuha vás určite dostane a Slováci opäť zúria
Zdroj: FB / Libor Mačuha

„Utajený svedok: Mgr. Jana Bittó Cigániková, alebo SaS strana plná „odborníkov“,“ začína svoj status Mačuha a dodáva, že keďže pani poslankyňa sa tu neustále oháňa svojou vysokou odbornosťou až prekvalifikovanosťou, zameria sa tentokrát na jej vzdelanie.

„Po absolvovaní základnej školy Cigániková výrazne precenila svoje možnosti a schopnosti, keď sa rozhodla prihlásiť na jedno z bratislavských gymnázií. Vážení čitatelia, Jana Cigániková, vtedy ešte pod dievčenským menom Opálená prepadla v druhom ročníku na gymnáziu. Jedna z hlavných odborníčok strany SaS, ak nie úplne tá najväčšia prepadla na strednej škole a bola nútená školu opustiť,“ šokuje Mačuha.

Šokujúce zistenia o Bittó Cigánikovej. To, čo o nej zverejnil Mačuha vás určite dostane a Slováci opäť zúria
Zdroj: FB / Libor Mačuha

„Milá Janka, nie je vám to trápne písať si v životopise do jazykových znalostí španielčinu na úrovni A2? Chváliť by si sa mohla, ak by si gymnázium ukončila maturitnou skúškou zo španielčiny s certifikátom C1. Nič v zlom, ale úroveň A2 dosiahnem za mesiac aj z mongolčiny, ale asi by som sa hanbil napísať si to do životopisu,“ pokračuje Mačuha a vzápätí odhaľuje ďalšie zákulisie vzdelania našej poslankyne.

Ak si niekto myslíte, že sa Cigániková po tomto prúseri prihlásila na inú strednú školu, po ktorej absolvovaní by sa mohla pýšiť svojou vysokou odbornosťou v oblasti zdravotníctva, tak sa hlboko mýlite. Prihlásila sa totiž na strednú odbornú školu drevársku (alebo iba tam ju zobrali?). Po jej absolvovaní mohla svoju odbornosť v zdravotníctve pretaviť asi len do toho, že by pozbíjala nejaké drevené lavičky v čakárňach.“

Bittó Cigániková sa znovu predviedla v parádnom svetle. Po stiahnutých nohavičkách prišlo zverejnenie mien „spurných“ poslancov (VIDEO)

Bola pomýlená vtedy, alebo je pomýlená teraz?

„Nechcem dehonestovať stredné odborné školy, práve naopak. Na našom trhu práce zúfalo chýbajú najmä šikovní remeselníci vo výrobných segmentoch. Tu sa mohla Cigániková krásne uplatniť a mohla byť dokonca pre túto spoločnosť aj užitočná. Týmto pozdravujem aj ministra školstva Gröhlinga, ktorý vyštudoval navrhovanie obuvi a galantérneho tovaru v Partizánskom,“ obracia Mačuha pozornosť aj na ďalšieho „vysoko vzdelaného“ odborníka v SaS. Vráťme sa ale naspäť k Cigánikovej, lebo ešte nie sme ani zďaleka na konci.

Po „úspešnom“ stredoškolskom období sa odvážila prihlásiť dokonca na vysokú školu. A teraz sa stavím, že nikto neuhádnete na akú. Nebudem to dlhšie naťahovať, išlo prosím pekne o Katolícku univerzitu v Ružomberku,“ prezrádza ďalej Mačuha.

Šokujúce zistenia o Bittó Cigánikovej. To, čo o nej zverejnil Mačuha vás určite dostane a Slováci opäť zúria
Zdroj: FB / Libor Mačuha

Dnes má podľa neho na tento svoj krok Bittó Cigániková dosť bizarné vysvetlenie, že vraj chcela byť bližšie pri mame, ktorá vtedy pracovala na Žilinskej župe. „Mimochodom, pod ministrom Tarčákom (HZDS). Takže ja teraz neviem, HZDS, katolícka univerzita, dnes najväčšia ultraliberálka. Rozmýšľam, či bola pomýlená vtedy, alebo je pomýlená teraz, alebo je pomýlená stále. Každopádne aby sme neboli takí optimistickí s tým jej štúdiom, tak vydržala tam krásne 3 semestre. Či ju znovu vyhodili alebo to sama zabalila, lebo to nezvládala, alebo zistila, že sa pomýlila, to už naozaj neviem. Každopádne po tomto ďalšom fiasku si dala s ďalšími pokusmi o štúdium menšiu prestávku,“ píše Mačuha a vzápätí prezrádza, že ďalšia jej zastávka bola Fakulta verejnej správy VŠEMvs v Petržalke.

Oni likvidujú Slovensko v priamom prenose. Je len jediný spôsob, ako ich vypnúť. Referendom. Za každú cenu! Burcuje Blaha

Zaujímavá by určite bola kvalita jej diplomovej práce

Mičuha priznáva, že o tejto škole v živote nepočul, ale asi je to jeho chyba. „Ide o súkromnú školu, kde si Cigániková zaplatila ročne okolo tisíc eur, aby mohla diaľkovo študovať. Niekedy uprostred tohto štúdia v roku 2012 išla na pohovor do SaS k Sulíkovi, a ten ju ihneď zobral medzi svojich top 290 odborníkov s takouto kvalifikáciou: vyhodená z gymnázia, absolventka strednej odbornej školy drevárskej, nedokončený druhý ročník katolíckej univerzity a diaľkovo rozoštudovaná súkromná škola VŠEMvs,“ skonštatoval Mačuha, podľa ktorého školu nakoniec Cigániková dokončila. „Nepoznám však nikoho, kto by si platil na súkromnej škole diaľkové štúdium a potom by ho vyhodili. To sa snáď hádam ešte nestalo,“ prikladá Mačuha svoj názor.

Šokujúce zistenia o Bittó Cigánikovej. To, čo o nej zverejnil Mačuha vás určite dostane a Slováci opäť zúria
Zdroj: FB / Libor Mačuha

Ešte by ma zaujímala kvalita jej diplomovej práce, keďže ju poslankyňa nezverejnila a predpokladám, že aj z poslednej kópie ostal už len popol. S takouto kvalifikáciou sa stala Cigániková prosím pekne tímlíderka strany SAS pre zdravotníctvo. Posledné štúdium, ktoré Cigániková absolvovala, a za ktorý aj získala titul, ktorým sa hrdí za menom, je štúdium manažmentu zdravotníctva na CEMI vzdelávacom inštitúte v Prahe. Konečne niečo aj k zdravotníctvu, že? Ide však samozrejme o ďalší zaplatený titul, kde náročnosť štúdia sa dá porovnať s horšou strednou školou,“ prezrádza Mačuha, podľa ktorého sa jedná o jednoročné štúdium, ktoré prebieha online cez internet. „Ak by ste chceli niečo podobné absolvovať, pripravte si na rok pri tej lacnejšej variante 4163 eur a pri tej drahšej 7079 eur,“ prízvukuje Mačuha.

Táto vláda, ktorá dostala spoločnosť do hlbokej morálnej krízy, sa zahráva s ohňom, varuje Peter Weiss (VIDEO)

Čo sa dalo kúpiť, to si kúpila a na ostatné bola prikrátka

Zaujímavé je, že celé štúdium trvá jeden rok, ale Cigániková si uvádza v životopise štúdium v rokoch 2016-2018. Tu už zverejnila aj záverečnú prácu, ktorá je však na úrovni seminárnej práce dokonca v slovenčine so zlým formátovaním a referenciami (nevhodné zdroje, neprofesionálny štýl referencií, nedokladovanie domnienok vedeckými štúdiami atď). Takže k odbornej spôsobilosti pani poslankyne Cigánikovej asi len toľko, že čo sa dalo kúpiť, to si kúpila a na ostatné bola prikrátka. Mám teraz trochu obavy z tej strany odborníkov,“ končí Mačuha svoj zaujímavý status namierený na šéfku zdravotníckeho výboru v našom parlamente, a na samý záver dodáva: „Nabudúce sa pozrieme na pani Cigánikovú, čo stvárala s fašistami. Keď už má teda plnú hubu okydávania druhých, že s nimi spolupracujú. To be continued…“

Šokujúce zistenia o Bittó Cigánikovej. To, čo o nej zverejnil Mačuha vás určite dostane a Slováci opäť zúria
Zdroj: FB / Libor Mačuha

Zistenia o Jane Bittó Cigánikovej, ktoré zverejnil Libor Mačuha mnohých Slovákov šokovali, bolo však aj veľa takých, ktorí sa tomu vlastne ani nečudovali. Však takých, ako má byť ona, je v našej politike veľa. A aj preto to na Slovensku vyzerá tak ako vyzerá, a aj preto sa nemôžeme posunúť dopredu, ale iba cúvame. Len aby sme sa raz neocitli medzi rozvojovými krajinami kde je medzi pospolitým ľudom absolútna chudoba a vládna elita, ktorá ich do toho dostala, si žije lepšie ako tí „hnusní kapitalisti“.

Šokujúce zistenia o Bittó Cigánikovej. To, čo o nej zverejnil Mačuha vás určite dostane a Slováci opäť zúria
Droj: FB / Libor Mačuha

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články