-7.9 C
Nitra
streda, 8 februára, 2023

Šokujúce: Vo vedení FC Nitra po novom aj Čech, Srb aj Švéd. Demo skončil!

Konečne! Možno aj toto si povedia fanúšikovia futbalového FC Nitra, ktorí sa dozvedeli, že tento v poslednom období veľmi ťažko skúšaný klub má nové vedenie. Jeho zloženie síce ešte nie je zárukou úspechu a stability, treba však veriť, že horšie ako to predchádzajúce nebude.

Šokujúce: Vo vedení FC Nitra po novom aj Čech, Srb aj Švéd. Demo skončil!

Predchádzajúce vedenie FC Nitra napáchalo v klube škody, ktoré sa tomu novému budú odstraňovať poriadne ťažko. Nielen prázdna kasa, ale najmä pád do III. ligy sa bude odstraňovať len veľmi ťažko. Navyše, A-tím sa v tabuľke potáca v okolí zostupovej priečky do ešte nižšej súťaže. Na svojej stránke klub verejnosti oznamuje, aké zmeny sa v jeho vedení udiali.

Peško si kufre nebalí, stáva sa podpredsedom predstavenstva

Na valnom zhromaždení bolo odvolané predstavenstvo akciovej spoločnosti aj členovia dozornej rady FC Nitra a následne boli vymenovaní noví členovia predstavenstva i dozornej rady. „Odvolaní z členstva v dozornej rade FC Nitra a.s. boli Ľubomír Blaha a Ján Malachovský. Ivan Ondruška sa vzdal členstva v dozornej rade,“ píše sa na klubovej stránke. Za nových členov dozornej rady FC Nitra a.s. boli na uvoľnené miesta navrhnuté a následne schválené tri osoby. A to Ing. JUDr. Martin Veselý z Českej republiky, Dorde Stefanovič zo Srbska a Slovák Juraj Kúřil.

https://www.nitranoviny.sk/fc-nitra-miesto-ligy-majstrov-a-svetovych-klubov-fackovaci-panak-v-iii-lige/

Valným zhromaždením bolo nielen odvolané, ale následne vymenované aj nové predstavenstvo FC Nitra a.s. „Z pozície predsedu predstavenstva bol odvolaný Martin Peško a za nového predsedu predstavenstva bol zvolený Slobodan Jovanovic zo Švédska. Z pozície podpredsedu predstavenstva bol odvolaný Igor Demo a na jeho miesto nastupuje Martin Peško. Za člena predstavenstva akciovej spoločnosti FC Nitra bol zvolený Štefan Dovina zo Slovenska,“ informuje v závere FC Nitra.

https://www.nitranoviny.sk/skandal-toto-ste-o-martinovi-peskovi-predsedovi-predstavenstva-fc-nitra-urcite-nevedeli/

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články