-2.9 C
Nitra
utorok, 7 februára, 2023

Šokujúce slová vlogera Dannyho Kollára, nad ktorými je treba zamyslieť sa. Kde to vlastne žijeme? TOTO je aj možné? (VIDEO)

Podpis „obrannej“ dohody Slovenska s USA stále vyvoláva vášne. Slováci doma, ale aj tí v zahraničí, nechcú mať na svojom území cudzie vojská. A tie americké obzvlášť, pretože každý vie, koľko táto „oslobodenecká“ armáda narobila vo svete zla a koľko nevinných ľudí, vrátane detí, pripravila o život.

Situáciu okolo „obrannej dohody Slovenska s USA zhodnotil vo videu, ktoré zverejnil na Youtube, aj Danny Kollár. Pre tých, ktorí o ňom ešte nepočuli, alebo nevedia o koho ide dodáme, že jeho pravé meno je Daniel Bombic. Je to vloger žijúci v Londýne a príležitostne spolupracujúci s hnutím Republika. Niektoré naše mainstreamové médiá po ňom idú ako pes po údenom, pretože to, o čom hovorí sa im vôbec nepáči. Prirodzene, veď pravda je len to, o čom informujú oni. Ale to, čo zverejnil teraz, je ozaj šokujúce.

Šokujúce slová vlogera Dannyho Kollára, nad ktorými je treba zamyslieť sa. Kde to vlastne žijeme? TOTO je aj možné? (VIDEO)
Slová a zistenia Dannyho Kollára vo videu sú skutočne šokujúce. Zdroj: screenshot video

Kardinálna otázka znie, ako otvoriť ovečkám oči

Tentokrát sa Danny zameral na „obrannú“ dohodu medzi Slovensko a USA. To, čo o nej, ale aj okolo nej, zverejnil na videu sa určite nikde nedopočujete a ani nedočítate. Či je všetko to, čo hovorí pravda si my posúdiť netrúfame, lebo jeho informácie a tvrdenia sú naozaj odvážne a vážne tvrdenia. Video ale rozhodne stojí za to vypočuť si celé až do konca. A potom sa nad ním zamyslieť. Tak, ako mnohí Slováci, ktorí s ním v diskusii pod ním v drvivej väčšine súhlasili. „Máš pravdu… Danny, závidím Ti úprimne život v Londýne. Škoda, že som sa na Slovensko vrátila!!!!!!! Bola to moja obrovská životná chyba, no čo už… Prajem Ti všetko dobré…,“ napísala Ingrid Klasovská. „Perfektný prehľad, bral by som aj častejšie vstupy. Kardinálna otázka znie, ako otvoriť ovečkám oči. Bez tejto zmeny to bude ťažké, až nemožné. Len ten, kto si sám uvedomí, že demokracia je najväčší podvod v dejinách ľudstva je v obraze a vie sa vždy a za každých okolností rozhodnúť správne,“ pridáva Vojtech Paluš.

Zakázaný prejav generálneho prokurátora Žilinku, ktorý mienil odprezentovať v pléne NR SR

„Jasné, že tá zmluva je vypovedateľná. Bude treba, aby 5 poslancov, ktorí hlasovali „Za“ svedčilo, že hlasovali pod nátlakom, a to by malo stačiť k tomu, aby sa ratifikácia dohody anulovala, a bude potrebná nová ratifikácia Národnou radou. Poslanec Gyimesi aj celá Sme Rodina boli pravdepodobne pod nátlakom,“ myslí si diskutujúci, ktorý sa predstavil len ako L. „Chabad Lubavič neni rodina, ale je to jedna z vetvy židostva stejne jako jsou chazari, ortodoxní atd.,“ vysvetlil Hank Mosh. „Nech to, čo prinesie okupantská zmluva Slovákom, nech to isté prinesie život celej rodine tých poslancov a ministrov, ktorí hlasovali za jej prijatie – aj Čaputovcom a všetkým ich voličom,“ odkazuje Martin K10. „Vďaka za video, aj keď tieto veci už boli známe. Som strašne zvedavý, ako dopadnú voľby v Maďarsku. Priebeh. A podľa mňa bude podobne aj na Slovensku. Proste keď dokázali sfalšovať voľby v USA, tak to dokážu všade!“ skonštatoval Peter Lukács.

YouTube video

„Keď existuje fantastický americký software „Dominion,“ na spočítavanie hlasov, teda ovplyvňovanie volieb, prečo hovoríte, že záleží na ľuďoch koho budú voliť, a koľko ich bude – nemajú žiadnu šancu ovplyvniť zmanipulované voľby. Ináč ďakujem, ste super,“ pridáva Marta Wolf. „Nepotrebujeme Dominion. Slovenský štatistický úrad používa na sčítanie hlasov vo voľbách soft od Esetu. Spomínal som to viackrát v mojich videách. Ak neprebehne paralelné manuálne sčítanie, tak nemáme ani teoretickú šancu,“ napísal Juraj Štubniak.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články