13.1 C
Nitra
pondelok, 26 septembra, 2022

Skutočný oficiálny počet covidových obetí Hegerovho masakru je, žiaľ, od 1. decembra až 2000 ľudí, konštatuje smutne Juraj Mesík

Koronavírus poriadne „preriedil“ svetovú populáciu, pretože od jeho nástupu mu až doteraz podľahlo takmer 5,5 milióna ľudí. Veľa, veľmi veľa pri pomyslení, že toto číslo mohlo byť oveľa menšie. Nie však vďaka očkovaniu experimentálnymi vakcínami, ale skutočným liečením ľudí už v ordináciách svojich praktických lekárov.

Vlády mnohých štátov a ich „odborníci“ poukazujú na to, že lekári a zdravotníci v nemocniciach robia všetko pre to, aby bolo obetí COVID-19 čo najmenej. To síce áno, lenže prečo sa ľudia s koronavírusom neliečia už v ordináciách a nie po telefóne? Koľko životov sa dalo takto zachrániť? A prečo sa odmietajú lieky, ktoré sú síce lacné, no účinné? A prečo sa spoliehame len na experimentálne vakcíny, ktoré, ako sa ukazuje, majú veľmi malú účinnosť? Na tieto otázky vie odpovedať aj vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík. Dva jeho statusy na to dávajú viac ako presvedčivú odpoveď. Teda iba pre toho, kto chce vidieť a poznať aj inú pravdu, odlišnú od tej, ktorú nám vtláčajú do hláv naši politici a ich „odborníci“ .

Pre Pfizer, Merck, Gilead a ďalšie farmafirmy to bola skvelá jeseň!

„Hegerov masaker dnes dosiahol ďalší míľnik: počet obetí covidu oficiálne prekročil 4000 (od 26. 8. 2021 – vtedy Heger dostal otvorený list s návrhom 4 účinných, bezpečných a lacných opatrení ako jesennému masakru predísť a nezruinovať ekonomiku Slovenska). Skutočný počet obetí Hegerovho masakru je žiaľ podstatne vyšší, pretože excess mortality dosiahla 4000 už koncom novembra. Od 1. decembra len oficiálne hlásených covidových úmrtí pribudlo 2000,“ konštatuje v úvode Mesík, ktorý vzápätí sarkasticky dodáva: „Ale aby sme neboli len negatívni – pre Pfizer, Merck, Gilead a ďalšie farmafirmy to bola skvelá jeseň!“

„A pred nimi je rok 2022, v ktorom Hegerovci „na pandémi“ vyčlenili predbežne ďalších 717 miliónov eur z našich daní. Citát z K-tlače: „Vlna omikronu by mohla podľa Igora Matoviča zvýšiť výdavky a zároveň znížiť príjmy rozpočtu spolu možno o dve miliardy eur. V schválenom rozpočte na rok 2022 má vláda vyčlenenú rezervu na negatívne vplyvy pandémie 717 miliónov eur.“,“ končí svoj prvý status vyštudovaný lekár, ktorý vzápätí obracia svoju pozornosť na USA. „Americká tragédia 2021: Počet obetí Covidu v USA dosiahol podľa worldometra 842 000 – dvojnásobok počtu Američanov, ktorí zahynuli počas celej Druhej svetovej vojny. Our world in data uvádza o málo nižšie číslo,“ píše v ďalšom statuse Mesík.

Mesík v tom má jasno: Lekári sa vyhýbajú Ivermectinu, a tak nám zbytočne zomierajú ľudia!

Nestačí výmena prezidenta, ak krajinu ovládajú tí istí „odborníci“

„Súčasťou tragédie je, že kým prvých 400 000 obetí spadá do obdobia vlády republikána Trumpa, tohtoročných 440 000 mŕtvych sú, žiaľ, plody politík demokrata Bidena. Ľudovo „z dažďa pod odkvap“. Nestačí výmena prezidenta, ak krajinu ovládajú tí istí „odborníci“. Pre porovnanie – v demograficky oveľa staršom Japonsku majú 17x menej obetí na milión obyvateľov. To je výsledok politík, nie prírody,“ konštatuje analytik bezpečnostných rizík ktorý dodáva, že prvých 400 000 Američanov zomrelo pred zlatým vekom Pfizeru – pri 0,0% očkovancov.

Druhá, rovnako strmá fáza zomierania sa podľa Mesíka deje na pozadí totálneho fiaska masového opichávania Američanov vírusovou mRNA- „Dve dávky má dnes v sebe 61% z nich. A čo „prípady“? Rovnaké fiasko,“ prízvukuje Juraj Mesík, ktorý v samom závere pridáva ešte čerstvú správu z K-tlače. „V USA v poslednom týždni pribúdali odhalené prípady koronavírusu najrýchlejšie od začiatku pandémie a sedemdňový priemer sa dostal nad 267-tisíc infekcií na deň. Uvádza to New York Times, v ktorého databáze bolo doteraz rekordnou hodnotou 251-tisíc prípadov z 11. januára.“ Veľavravné slová. Či ani nie?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články