20.9 C
Nitra
pondelok, 5 júna, 2023

Silvestrovská oslava v Nitre potrvá dve hodiny. Prskavky sú pripravené

Silvestrovská párty na Svätoplukovom námestí sa začne o 23:00 na Silvestra a potrvá do 01:00 na Nový rok, informuje mesto Nitra na svojom facebooku.

Vianočná Nitra z výšky: Potešte sa výhľadom

„V zimnom počasí vás roztancuje DJ Steve. Hrať bude od 23:00 do 1:00. Po polnoci bude jeho repertoár tvoriť hudba slovenských autorov a interpretov. O polnoci zaznie hymna k 30. výročiu vzniku samostatnej Slovenskej republiky a o prihovorí sa vám aj primátor Nitry Marek Hattas. Nitra už niekoľko rokov vynecháva silvestrovský ohňostroj. Chceme sa tak zbaviť zbytočného hluku, zápachu a škodlivých látok uvoľnených zo zábavnej pyrotechniky a ochrániť najzraniteľnejšie skupiny obyvateľstva, ale aj domácich miláčikov, hospodárske zvieratá a divokú zver. Peniaze z ohňostroja sme darovali nitrianskemu útulku pre zvieratá. Nový rok privítame symbolicky s prskavkami, ktoré budú pre návštevníkov pripravené.“

V Prešove budú silvestrovské oslavy stáť zhruba 15-tisíc eur, čaká ich poriadna oslava

foto: Marek Zelo Zeleňák

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články