7.6 C
Nitra
štvrtok, 30 marca, 2023

Róbert Merva: Čo nám zatajili vedci pri niektorých vakcínach? VIDEO, ktoré vás určite šokuje

Lekári a novinári v Českej republike už v roku 2015 otvorili Pandorinu skrinku týkajúcu sa očkovania detí. Podľa videa, ktoré na sociálne sieti zverejnil bývalý mediálny poradca Róbert Merva sa zdá, že ľudstvo je pre farmaceutické firmy skvelým pokusným artiklom. A nejedná sa iba o experimentálne vakcíny proti COVID-19, ale aj mnohé iné. Dokument Utajené data odvysiela pred rokmi ČT2 a spôsobila poriadny rozruch.

Vakcíny spôsobujú, napríklad, poruchy centrálneho nervového systému

Pre slovenské média, ale aj pre mnohé európske či svetové, je táto téma tabu, čo sa ukázalo pri experimentálnych vakcínach proti COVID-19. Verejnoprávna ČT2 však zverejnila reportáž, ktorá mnohých nielenže šokuje, ale možno aj prinúti zamyslieť sa. V dokumente sa hovorí totiž o vakcínach, ktorými sa deti povinne očkujú.

Experimentálne vakcíny proti COVID-19 spôsobili niektorým vážne zdravotné problémy

Napríklad aj vakcíny, ktoré spôsobujú, napríklad poruchy centrálneho nervového systému a následne ťažké onemocnenia. Ukázalo sa totiž, že vedci z amerického CDC, čo je americký úrad pre prevenciu a kontrolu chorôb, dlhé roky zamlčovali dáta preukazujúce zvýšené riziko autizmu o chlapcov očkovaných v rannom veku vakcínou MMR.  

Zdroj: FB / Róbert Merva

A pretože trh je globálny, týka sa to rovnako aj nás. Ich podvod s falšovaním dát sa prevalil iba nedávno, ale akosi „záhadne“ o tom takmer všetky média mlčali. K zatajeniu signifikantných dát sa priznal doktor William W. Thompson, hlavným bádateľom, účastník niekoľkých štúdii vedených CDC a jeden z vedcov, ktorý sa na falzifikácii dát podieľal. Priznal sa k tomu až v roku 2014 a svoj krok oľutoval.

Mnohí športovci priznali ako im experimentálne vakcíny proti COVID-19 poškodili zdravie

Na podvod upozornila česká lekárka Jana Gandalovičová. „Povinné pozeranie a povinné šírenie… nejde o hoax… zdrojom je ČT2… ešte stále týmto šírením môžete zachrániť životy iným…,“ napísal v krátkom statuse pri videu Róbert Merva. Video vám ponúkame celé a je len na vás, či si ho aj celé dopozeráte, rozhodne to však stojí za to.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články