13.1 C
Nitra
pondelok, 26 septembra, 2022

Remišovú už druhýkrát „napadol“ COVID. Slováci ju však vôbec nešetria, ba práve naopak. Takéto „vrúcne“ reakcie isto nečakala

Valí sa to na nich ako lavína. Naše zavakcínované „celebrity“ neprežívajú v ostatnom čase práve pozitívne obdobie. Teda nie, pardon, prežívajú pozitívne obdobie. Po hlavnom hygienikovi Jánovi Mikasovi hlási Covid aj ministerka a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová.

Toľko o tom koronavírus a najmä o počtoch pozitívnych a očkovanie proti nemu rozprávali, až ho sami dostali. A Veronika Remišová dokonca druhýkrát. O jej pozitívnom teste informuje portál cas.sk ktorý pridáva aj to, že má iba ľahký priebeh. Prirodzene, jej chválenie sa nič neplatí na Slovákov, ktorí ju veru vôbec nešetrili pri vyjadrení svojich pocitov v diskusii pod statusom, ktorý zverejnil facebookový profil Komedianti v priamom prenose.

Tá bude nakazená aj po 10 ticho dávkach. Pôsobí to na nervovú sústavu

„Po pozitívnom teste som bez príznakov a pracujem z domu,“ odkázala svojím fanúšikom a Slovákom Remišová, ktorá je už trikrát zaočkovaná. Práve očkovanie podľa našich „odborníkov“ chráni pred ťažkým priebehom COVID-19 a hospitalizáciou. Zároveň má znižovať aj šancu na opätovnú nákazu, ako ale ukazuje jej prípad, nepôsobí to stopercentne. Remišová pritom už pozitívna bola, a pred viac ako rokom, v decembri 2020. A ako na to, že sa opäť nakazila vírusom COVID-19 zareagovali Slováci? Nuž veru tí Veroniku Remišovú vôbec nešetrili a niektoré diskusné príspevky sa nedali ani publikovať. „To robia schválne, aby dokázali svoj ľahký priebeh vďaka pichpich,“ myslí si Mária Fekete. Jasné že sa nakazila, po toľkých sajrajtoch čo si do seba dala napichať sa jej imunita takto „odvďačuje“,“ prízvukuje Patrik Furda.

Remišová opäť perlila, podala si ju Laššáková. A komentáre Slovákov ju nešetrili tiež!

Keď počujem slovo Ľudský odpad – vybaví sa mi Vasilisa,“ napísal smerom k ministerke šéfke Za ľudí Martin Fekete. „To už aj mangalice majú covid ??????“ priostril Enrico Bertone. „No lenže tie vakcíny nie sú určené pre jednobunkovce,“ konštatuje Matej Bajdich. „Ďalšie mozgové bunky v prdeli,“ pridáva Noro Lopta. „Tá bude nakazená aj po 10 ticho dávkach. Pôsobí to na nervovú sústavu,“ smeje sa Miroslav Meluš. „Táto ŤAVA je – 3 krát očkovaná – 2 krát Covidová – 1 krát úplne blbá ÚPLNA TOPKA,“ poriadne si zarypol Ľuboš Benkovič. „Covid ma sklamal, myslel som si že je viac inteligentný ,“ nenechal sa zahanbiť Miloš Batoch. „Ľudkovia, veď je to hra, iba nás zavádzajú. Takto bude oslavovať svoje tzv. očkovanie, ktoré jej pomohlo ĽAHKO prekonať covid. Sprostosť na entú. By ma zaujímalo, koľkí jej to ešte zožerú,“ napísala Anežka Opálová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články