3 C
Nitra
pondelok, 29 novembra, 2021

Remišovú ľudia znova poriadne vysmiali a dobre jej naložili. Prečo? Lebo Fico!

Veronika Remišová si mala radšej zahryznúť do jazyka a byť ticho, pretože to, čo zahlásila v súvislosti s násilnosťami na štadióne v Trnave je skutočne hodné psychiatrického vyšetrenia. Však sa od ľudí za to dočkala aj patričnej odpovede.

Podpredsedníčka vlády a ministerka pre investície a regionálny rozvoj sa zrejme rozumie do všetkého. Teda asi si to myslí, pretože všetko potrebuje „zasvätene“ okomentovať, a zo všetkého zlého viní – Roberta Fica. To je skutočne už diagnóza, s ktorou by mala ísť k lekárovi. Stalo sa jej to totiž aj teraz, keď sa v statuse zamerala na „odborný“ komentár toho, kto môže za násilie a bitky počas futbalového zápasu Trnava – Slovan. Za „Lebo Fico“ to od ľudí poriadne schytala.

Vy a spol., čo ste vo vláde, ste dno žumpy, ale teraz ste ho už ozaj prerazili…

„Násilie na štadiónoch je len dôsledkom nenávisti, rozdelenia a hnevu, ku ktorému burcujú aj opoziční politici. Treba jasne odmietnuť politiku nenávisti a spálenej zeme, ktorú robí Robert Fico, a ktorá Slovensku v ničom nepomáha. Nenávisť nie je alternatíva,“ napísala s plnou vážnosťou svojej osoby Veronika Remišová. Tým teda poriadne rozčertila Slovákov, ktorí jej v diskusii poriadne naložili. Vy keď raz zomriete, tak aj na hrobe budete mať napísané Lebo Fico,“ smeje sa Miroslav Belačik. „Veronička niečo fetuje? Už sa preberte vy neschopáci, Fico už 1,5 roka nevládne. Jedine vy rozdeľujete spoločnosť, z čoho potom pramení nenávisť. Sa čudujem, že sa to zatiaľ neobrátilo proti vám, ale veď vyčkajme…,“ skonštatoval Mladý Liberál. „Myslela som že vy a spol., čo ste vo vláde, ste dno žumpy, ale tak teraz ste ho už ozaj prerazili. Odporúčam vyšetrenie v Pezinku,“ odkázala Remišovej od srdca Helena Majorová.

https://www.nitranoviny.sk/neuveritelne-dochodkyna-poriadne-pikantne-zhodnotila-niektorych-nasich-politikov-video/

Nenávisť a rozdeľovanie ľudí robí len a len vaša vláda… Všetko zlo a násilie a nespravodlivosť páchate len vy… zapredali ste Slovensko… Fuj… plagiátorská banda nevzdelancov…,“ pokračuje v riadne kritickej tónine Eva Follnerová.

„Pani Remišová to nemyslíte vážne, že aj za roztržky na štadiónoch môže Fico. To je už diagnóza. Treba asi navštíviť odborníkov, aby to nezanechalo stopy na duševnom zdraví, alebo ešte lepšie, začať si robiť svoju robotu a Fica nechať tým čo to majú v náplni práce!!!“ odkazuje Anton Darko. „Ty tupé ohrablo, vedel som, že s tvojou mentálnou disproporciou je to chabé, ale toto je už moc… vážne sa odjeb niekde preč zo Slovenska a tvoje analýzy vypisuj Šeligovi. Ten ich určite ocení…,“ nedával si servítku pred ústa Michal Borčin.

Remišovú ľudia znova poriadne vysmiali a dobre jej naložili. Prečo? Lebo Fico!

https://www.nitranoviny.sk/harabin-sa-smeje-na-ludoch-cakajucim-na-tretiu-davku-vakciny-ste-ako-take-sliepky-video/

„Smejem sa až za brucho chytám… Takže Fico môže za to, že futbaloví chuligáni robia bordel… Neuveriteľné… Plačková dodáva nový materiál či čo? Practe sa niekam do čerta aj s Matovičom aj s celou bandou. Slovensko ste rozvrátili, vám sa strana rozpadla… nemáte rešpekt ani autoritu… môžete riadiť tak akurát makový mlynček v kuchyni,“ odkazuje všetko vediacej političke Marcel Trnavský. „Pani Remisová, Fica rád nemám, ale tieto vaše bludy, čo tu dávate, myslím si, že od čias Janka Ľuptáka tu nebol v politike nikto na takej inteligenčnej úrovni, ale vy ste ho s náskokom, a to obrovským, podliezli,“ nechal sa počuť Mikita Les.

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články