3.1 C
Nitra
sobota, 28 januára, 2023

Radačovský a ženy nakopali Krúpu do… TOTO sa mu isto ľahko čítať nebude

Niektorí slovenskí politici si svojimi vyjadreniami narobili medzi ľuďmi množstvo nepriateľov, ba dalo by sa povedať, že sú pre nich ako červené súkno pre býka. Medzi takých sa radí aj poslanec nášho parlamentu Juraj Krúpa, ktorý „emigroval“ z OĽaNO do SaS.

Najsmutnejšie na ňom je, že pri tom všetko čo narozprával a ako ľudí pourážal sa tvári ako „majster Slnka“, pričom počet hlasov, ktoré od voličov vo voľbách dostal sa zastavilo na čísle 1864. Čo si o ňom myslí europoslanec Miroslav Radačovský, to šéf strany Slovenský Patriot jasne vyjadril v statuse.

Poslanec Juraj Krúpa si zrejme myslel, že prezlečením kabátu z ľuďmi neobľúbeného, ba až nenávideného OĽaNO do liberálnej SaS-ky na jeho vyjadrenia ľudia zabudli. Lenže v tomto sa zrejme veľmi zmýlil, lebo nie všetci Slováci majú krátku pamäť alebo trpia Alzheimerom. Ním netrpí ani europoslanec a skúsený právnik Radačovský, ktorý mu čo-to z jeho vyjadrení pripomenul. A k jeho slovám sa v diskusii pripojili aj mnohí Slováci, ktorí mu pomerne slušne naložili. Ak má Juraj Krúpa kožu na tvári, slová mnohých z nich sa mu veru čítať dobre nebudú. Ak má…

Radačovský a ženy nakopali Krúpu do... TOTO sa mu isto ľahko čítať nebude
Poslanec za OĽaNO Juraj Krúpa prerazil v televíznej diskusnej relácii morálne dno. Zdroj: screenshot video

Bolo by nebezpečné, že Krúpovcov by mohlo byť viac

Radačovský najskôr ľuďom osvetľuje, že Krúpa na Pravde sk použil výraz: „Modlime sa, aby Fico skončil na smetisku dejín aj s fašistami a komunistami.“ Jeho modlitba by vraj bola vyslyšaná, pokiaľ by Fico mal len takú podporu slovenských občanov, ako mal Krúpa preferenčných hlasov v parlamentných voľbách. „Občania SR dali Krúpovi 1864 hlasov. Dokonca aj Denníkom N uznávaná „biela straka“ Venčík, či ako sa volá, mal asi o 2000 hlasov viac. Jednoducho, modlitba Krúpu asi nebude vyslyšaná,“ konštatuje náš europoslanec. Krúpa podľa Radačovského tiež v článku obvinil generálneho prokurátora Žilinku z toho, že je proruský a prokremeľský, pretože z úradnej povinnosti začal konať pre podozrenie o zdevastovaní vojenského cintorína v Ladomírovej.

Chmelár: Len vši preskakujú rýchlejšie z hlavy na hlavu ako Juraj Krúpa od Matoviča k Sulíkovi

„Pokiaľ sa policajt, o to viac prokurátor dozvie, a to od kohokoľvek, že je tu podozrenie zo spáchania trestného činu hanobenia miesta posledného odpočinku, podľa § 365 Tr. zákona, tak je povinný konať, a pokiaľ zistí, že je to napr. hoax, tak rozhodnúť, že k protiprávnemu konaniu nedošlo,“ vysvetľuje Radačovský, skúsený sudca a právnik. „Podľa Krúpu by to malo asi vyzerať tak, že pokiaľ prokurátor začne konať pre podozrenie z hanobenia rómskeho hrobu, tak je prorómsky, pokiaľ by sa to týkalo židovského cintorína, tak je proizraelský, pokiaľ cintorína v Pezinku, odkiaľ pochádza p. prezidentka, tak je proamerický, atď., atď. Ešte dobre, že máme v slovenskom Trestnom zákone ustanovenie § 161 ods. 2/ Tr. zákona, ktorý hovorí o zákaze vytvorenia ľudskej bytosti identickej s inou ľudskou bytosťou, a to je dobre,“ pokračuje Miroslav Radačovský, ktorý na samý záver dodáva: „Bolo by totiž nebezpečné, že Krúpovcov by mohlo byť viac, a to by dobre nebolo.“

Eduard Chmelár: Poslanec za OĽANO Juraj Krúpa je hulvát non plus ultra!

Okrem prázdnych slov slovenskému národu nič nedal

So slovami Radačovského súhlasia v diskusii aj Slováci, a najmä Slovenky, ktoré poslancovi s „novým kabátom“ veru poriadne naložili. „Za Krúpu zahlasovala tak jedna petržalská menšia bytovka. On si myslí, že to ho oprávňuje ľuďom nadávať a haniť ich? O chvíľu príde doba jeho pokory a poslušného šúchania nožičkami. Na tento postoj si veľmi rada počkám…,“ napísala Eluen Spokojná. „Pán Krúpa by si mal v prvom rade uvedomiť, že sa mu už volebné obdobie kráti, a potom sa mu to nebude páčiť od ľudí,“ pridala Katarína Bajzát. „Tak trefne a úžasne napísané o takom zbytočnom a prázdnom človeku ako je Krúpa,“ myslí si Želka Vasilko Kanišáková. „Za poslanca Krúpu sa musia rodičia veľmi hanbiť. Médiá sa tešia z takýchto poslancov!,“ skonštatovala Mária Michalková. „Pán doktor, krásne napísané, Krúpa dostal inteligentne po papuli,“ pochválila Radačovského diskutujúca Marta Bittnerová.

Krúpa v živom vysielaní už úplne prerazil morálne dno. „Je to odporný, arogantný, primitívny krčmový hulvát,“ odkazujú ľudia. (VIDEO)

„Ešte kope z posledných síl. Až toto šialenstvo skončí, bude sa do konca života obzerať cez rameno, pretože karma nemá dátum spotreby. A národ nezabúda,“ odkazuje mu Eva Geist Spielvogelová. „Úbožiak Krúpa, ktorý sám nevie kam patrí má to najmenšie morálne právo hovoriť o fašizme, ktorý tu nastoľuje dnešná vláda, ktorej aj on je súčasťou a ktorá patrí na smetisko dejín. A čo sa týka komunistov, nemá ani poňatia, že tu žilo státisíce aj čestných komunistov, ktorí nemali obrovské majetky ako dnešní mocipáni a napriek tomu, že vytvorili obrovské hodnoty, mali z toho iba mozoľnaté ruky. Tak mal by sa už zdržať tej jemu vlastnej arogancie, pretože okrem prázdnych slov slovenskému národu nič nedal,“ napísala Mária Lehocká. „Nejde mi do hlavy to číslo. Žeby na Slovensku bolo až 1800 idiotov čo volilo tohoto niktoša? To sa asi pomýlili, a chceli si dať krúpovú polievku. Toho po voľbách nezoberú ani kanále kopať. Ale nakradol dosť za ten čas. Dokonale zapadol do SaS, tam sú všetci takí drží, arogantní pseudo znalci…,“ pripojil sa k ženám Michal Rogula.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články