18.1 C
Nitra
piatok, 9 júna, 2023

Putin varuje: Ak sa začnú na Ukrajine používať zbrane s jadrovým komponentom, Rusko bude nútené podľa toho reagovať! (VIDEO)

Zbohom, zdravý rozum! Zdá sa, že niektorí politici už celkom stratili súdnosť a zdravý rozum, pretože to, čo smerom k Ukrajine stvárajú je priam samovražedné. A vôbec pri tom nepozerajú na bežných ľudí, ale na jediné – zničiť Rusko! Ich snaha môže mať ale opačný efekt. Zničia nielen sami seba, ale možno aj celý svet!

To, čo chce spraviť Veľká Británia, môže vyvolať vážny konflikt medzi Ruskom a NATO. Námestníčka britského ministra obrany Annabel Goldieová totiž uviedla, že Veľká Británia spolu s tankmi Challenger-2, ktorých chce Ukrajine poslať 14, dodá aj náboje, vrátane protipancierových nábojov s ochudobneným uránom. Takéto náboje sú vysoko účinné pri ničení moderných tankov a obrnenej techniky. Navyše, tieto projektily infikujú oblasť a môžu spôsobovať rakovinu! Kremeľ zareagoval, že ich použitie na Ukrajine bude považovať za „špinavú bombu“ a ruský minister obrany Sergej Šojgu varoval, že k jadrovému stretnutiu medzi Ruskom a Západom zostáva čoraz menej krokov. Reakciu ruského prezidenta Vladimira Putina zverejnil v zostrihu videa Tomáš Špaček z hnutia Republika.

Putin varuje: Ak sa začnú na Ukrajine používať zbrane s jadrovým komponentom, Rusko bude nútené podľa toho reagovať! (VIDEO)
Zdroj: FB / Tomáš Špaček

Čo nás čaká pri našich militantných šialencoch?

„Británia oficiálne oznámila, že na Ukrajinu prevezie náboje s ochudobneným uránom. Tieto projektily infikujú oblasť a môžu spôsobovať rakovinu. Ruský prezident sa k tejto záležitosti vyjadril počas stretnutia s čínskym prezidentom,“ napísal Špaček v krátkom statuse, a potom už nechal „priestor“ videu s reakciou Vladimirovi Putinovi, ktorý pohrozil „zodpovedajúcou reakciou“, ak sa dodávka uskutoční. „Dnes sme sa dozvedeli, že Veľká Británia, ústami námestníčky ministra obrany, oznámila nielen dodávky tankov na Ukrajinu, ale tiež nábojov s ochudobneným uránom. Zdá sa, že Západ sa rozhodol bojovať do posledného Ukrajinca nie slovami, ale skutkami,“ skonštatoval v úvode zostrihu ruský prezident.

Belousovová: Ukrajina Rusko neporazí ani s pomocou západu. USA aj celý Západ to vedia

„V tejto súvislosti by som rád poznamenal, že ak sa toto stane, potom Rusko bude nútené podľa toho reagovať, majúc na pamäti, že kolektívny Západ už začína používať zbrane s jadrovým komponentom,“ hovorí Vladimir Putin v závere zostrihu videa. Takže pozor, milí Slováci, tu už končí každá sranda. Komu tu ide o mier na Ukrajine, komu tu ide o dobro občanov krajín na západ od Ukrajiny? Zdá sa, že nikomu z Nemecka, Francúzska, Veľkej Británie či USA. Najhoršie však je, že už nie ani z Česka a Slovenska! To sme sa skutočne už celkom zbláznili? Vyťahovať jadrové zbrane a myslieť si, že druhá strana to nechá len tak? To nám naozaj viac záleží na Ukrajine a porážke Ruska ako na sebe samých? Ak áno, potom HANBA VÁM, naši politici!!!

Putin varuje: Ak sa začnú na Ukrajine používať zbrane s jadrovým komponentom, Rusko bude nútené podľa toho reagovať! (VIDEO)
Zdroj: FB / Tomáš Špaček

Ritter nemilosrdne: Ruskí vojaci patria k najlepším na svete! Pokiaľ sa stretneme s Rusmi, prehráme!

Aj Slováci toho celého už majú dosť. V diskusii pod statusom a videom dávajú jasne najavo, že nechcú pokračovanie vojny na Ukrajine, ale jej mierové ukončenie. A nechcú tiež ešte väčšiu eskaláciu napätia a rozšírenie vojny na jadrovú. Tá by totiž nemala žiadneho víťaza, iba porazených. USA už dve atómové vojny zhodili, a ako pri všetkých ich podobných vyčíňaniach, nič sa im nestalo. Žiadne súdy, žiadny tribunál, jednoducho NIČ. A Japonci tie státisíce mŕtvych Tak prečo to neskúsiť zase? Veď vojna je od USA poriadne ďaleko, tak čoho sa báť? Zabudli však na jedno – dnes už nelietajú s atómovými bombami lietadlá ako kedysi, ale rakety! A tie po stlačení gombíka bez problémov a za pár okamžikov doletia z Ruska aj do USA…

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x