2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Prosím, neberte si žiadne ďalšie dávky. Toto sa nezastaví! Šokuje a zároveň varuje americká medicínska odborníčka, doktorka Jane Rubyová (VIDEO)

Tak, a je to vonku! Ako sa ukazuje, ľudia sú v ohrození kvôli experimentálnym vakcínam proti COVID-19. Ukazuje sa totiž, a zatiaľ sa to úspešne zamlčuje, že toxicita vakcín sa líši podľa ich šarže. Kedy nám konečne povedia pravdu?

To, že sa ľudia proti koronavírusu stále očkujú experimentálnymi vakcínami je už všeobecne známe. Rovnako aj to, že účinnosť vakcín po týždňoch rapídne klesá, a tak musia prichádzať ďalšie a ďalšie booster (posilňovacie – pozn. red.) dávky. Portál otevrisvoumysl,cz ale priniesol veľmi zaujímavé video rozhovoru s doktorkou Jane Rubyovou ohľadom používaných experimentálnych vakcín, ktorý slovenská verejnosť zrejme nepočula. Kto si ho vypočuje, ten zistí prečo.

Sú dôkazy o tom, že spoločnosti aktívne uvádzajú na trh toxické šarže vakcín

Prosím, neberte si žiadne ďalšie dávky. Toto sa nezastaví! Šokuje a zároveň varuje americká medicínska odborníčka, doktorka Jane Rubyová (VIDEO)
Doktorka Jane Rubyová varuje a zároveň vyzýva ľudí, aby si pred očkovaním aspoň zistili niektoré závažné informácie. Zdroj screenshot video

Doktorka Jane Rubyová z USA je medicínska odborníčka a odborníčka na vývoj farmaceutických liekov, ktorá má viac ako 20-ročné skúsenosti s regulačnými procesmi schvaľovania liekov FDA a EMA, čo je európsky ekvivalent amerického FDA. Je lekárka a expertka na vývoj farmaceutických liekov, ktorá pracovala na výskume na ľuďoch, aby spustila niektoré z najznámejších zlúčenín na svete v oblasti depresie, Alzheimerovej choroby, závislosti a kardiovaskulárnych chorôb. Podľa nej môže dokázať, že vakcinačná toxicita sa líši podľa šarže. Teraz je možné zistiť aj to, či dávka, do ktorej vás tlačia, pochádza z jednej z týchto chybných a smrteľných šarží. Slová tejto odborníčky zrejme ťažko považovať za hoaxy. Alebo žeby na Slovensku áno?

Dôvodom môjho rezervovaného prístupu k vakcinácií je skutočnosť, že nie sú zatiaľ regulárne schválené, hovorí MUDr. Fisher

„Ospravedlňujem sa, že začínam s takými zlými správami, ale potom, čo som strávila tri hodiny v rozhovore s analytikmi, ktorí vzali predchádzajúcu prácu týkajúcu sa toxicity podľa čísel vakcinačných šarží, a šli s tým oveľa ďalej, nám hovoria, že toto je globálny experiment na ľuďoch. Je úmyselný a je tu vedľajšia zápletka, že tu prebieha útok na americký ľud. V podstate mi povedali, že všetky tri spoločnosti – Pfizer, Moderna a Johnson&Johnson, čo je v podstate Janssen, aktívne testujú, a je to horšie, než sme si mysleli. Máme totiž dôkazy o tom, že tieto spoločnosti aktívne na trh uvádzajú toxické šarže. Tiež identifikovali to, čo nazývajú supertoxické šarže,“ hovorí doktorka Rubyová v úvode videa.

Začal sa najväčší súdny proces v histórii nazvaný „Norimberg 2“. Je to kvôli experimentálnym vakcínam na COVID-19 a za zločiny proti ľudskosti!

Najnebezpečnejšie šarže Pfizeru pre dospelých začínajú písmenami EN a ER

Rubyová dodáva, že po zverejnení čísiel tých šarží hneď zacítila nutkanie tieto informácie so všetkými zdieľať. „Chcem vám ukázať, čo zistili z hľadiska najnebezpečnejších šarží. Ako toto video skončí, vyzývam všetkých, aby šli na web www.howbad.info, kde si môžete skontrolovať čísla šarží a môžete spoznať, ktoré šarže sú smrteľné a nebezpečné, než… pokiaľ premýšľate nad tým, že si necháte pichnúť jednu z týchto biologických zbraní. Keď sa pozriete na prvý stĺpec pre Pfizer, chcem aby ste vedeli, že najnebezpečnejšia šarža začína písmenami EW. EW. EW. Po nej nasledujú FA a potom FC. Najškodlivejšie číslo šarže pre deti v rámci týchto označení EW, FA a FC je nasledujúce: EW0182, ale na webe www.howbad.info si môžete vyhľadať číslo svojej šarže. Najtoxickejšie a najnebezpečnejšie šarže Pfizeru pre dospelých začínajú písmenami EN a potom nasledujú ER,“ vysvetľuje doktorka. 

Špičkové vysvetlenie imunológa Jiřího Šinkoru o Covide, vakcínach a očkovaní. Prečo nám TOTO naši „odborníci“ zamlčujú? (VIDEO)

„Pokiaľ ide o Modernu, našli pre všetky vekové skupiny. Myslím si, že Moderna ešte nemá svoju vakcínu schválenú pre deti, ale ich toxické šarže končia takto: 20A. A supertoxické šarže od Moderny majú v prostrednej sekcii… sú veľmi múdri. Pfizer svoje čísla šarží zakódoval. Všetky spoločnosti svoje čísla šarží zakódovali, aby spoznali, kde sa nachádzajú najtoxickejšie šarže, a za chvíľu vám poviem, prečo je to dôležité. Ale Moderna išla o krok ďalej pretože oni svoj kód pre svoje najtoxickejšie šarže, buď podľa dávky alebo chemického zloženia, zakódovali do písmen uprostred čísla šarže, a tie sú: J, K, L, M. Do tímu analytikov, ktorý toto spracoval, patrí známy Dr. Michael Yeadon, Craig Paardekooper z Afriky, žena menom Alexandra Latapova z Kalifornie, naša známa Jessica Rose, s ktorou sme tu robili rozhovor, a ďalší analytik menom Walter Vagner,“ hovorí ďalej Rubyová.

Doktor Andreas Noack bol označený za konšpiračného teoretika, čo však zistil o vakcínach? (video)

Naplánovali, že rozošlú toxické dávky, a potom budú zbierať informácie

Prosím, neberte si žiadne ďalšie dávky. Toto sa nezastaví! Šokuje a zároveň varuje americká medicínska odborníčka, doktorka Jane Rubyová (VIDEO)
Americká doktorka Jane Rubyová povedala na plné ústa slová, ktoré sú doslova desivé. Zdroj: screenshot video

„Táto šarža EW pre deti, čokoľvek, čo začína s EW, je zodpovedné za takmer všetky nepriaznivé udalosti u detí. Všetky návštevy na pohotovosti, všetky hospitalizácie, všetky život ohrozujúce udalosti, postihnutia a všetky úmrtia. Toto je vážne. A tu je háčik. Všetky tieto smrteľné šarže, ktoré vám ukážeme, sú už v obehu. Majte na mysli, že každá šarža môže čítať až 1,5 milióna dávok. Toto množstvo si stanoví každá spoločnosť. A oni na to prišli, lebo sa dostali do systémov týchto spoločností, kde videli, ako to tie spoločnosti rozplánovali. Títo analytici tvrdia, že, a toto je šokujúce, že tieto spoločnosti exportujú postihnutie, ako ho definuje samotný systém VAERS, do Európy. A do USA exportujú, povedzme smrť, smrteľnejšie dávky,“ desí americká doktorka, ktorá všetkým ukazuje graf so šaržami od Pfizeru.

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?

Doktorka Jane Rubyová vzápätí vysvetľuje a ukazuje niektoré výsledky testov šarží pre dospelých aj deti. „Oni vykonávajú to, čo sa nazýva štúdia smrteľnej dávky. Vo farmaceutickom vývoji liekov štúdie smrteľnej dávky skúmajú, aké množstvo lieku spôsobí úmrtie. Pochopiteľne sa tieto štúdie nerobia na ľuďoch, vždy sa robia na zvieratách, aj keď v posledných rokoch od nich trochu upustili, pretože ľuďom sa nepáči, aj keď ide o potkany a myši, týranie zvierat. Ale na ľuďoch sa nikdy nerobia,“ upokojuje doktorka, ktorá ale vzápätí dodáva: „Majte na mysli, že už vieme, že tieto spoločnosti v skutočnosti do svojich šarží vkladajú kód, aby vedeli, ktoré dávky sú toxické, ktoré spôsobujú postihnutie a aké druhy postihnutia. Toto je nehorázne.“ Šarža 20A je podľa Rubyovej v tejto chvíli najsmrteľnejšia šarža podľa čísla dávky od Moderny. „Dôvodom, prečo sa nezaujímajú o otázky bezpečnosti, je to, že sa jedná o apriórny návrh. Vopred bolo naplánované, že rozošlú toxické dávky, a potom budú zhromažďovať informácie. Každopádne pokračujme ďalej, pretože od týchto analytikov mám množstvo informácií,“ konštatuje medicínska odborníčka.

Šokujúce slová ruského akademika: To, čo nám teraz ponúkajú nie je vakcína!

Ak neveríte čo hovoríme, a dáte zaočkovať svoje dieťa, požiadajte o číslo šarže

Ako teda analytici vedia, že tie šarže sú od Pfizeru, Moderny a Johnson&Johnson? „Pretože, po prvé, povedali mi, že boli informovaní profesionálnymi hackermi, že, a toto je novinka, o ktorej nikto zatiaľ nehovoril, že títo hackeri sa nabúrali do systémov Pfizeru a Moderny a podarilo sa im overiť čísla šarží. Dr. Paardekooper má zoznam zatiaľ všetkých nasadených šarží Moderny. A Moderna má aj webový nástroj, ktorý po tomto videu zrejme zmizne. Má webový nástroj na kontrolu dátumu expirácie šarží. A tí hackeri nabúrali web Moderny a dostali celý zoznam šarží Moderny s plným zoznamom kódov šarží, vysvetľuje Rubyová, podľa ktorej to isté urobili s Pfizerom. „V analýze Moderny zistili, že v USA bola úmrtnosť na šarže Moderny 10x vyššia ako v EÚ, a na šarže Moderny bolo zase 10x viac postihnutí v EÚ v porovnaní s USA. Všetky tri spoločnosti používajú svoje čísla šarží na označenie,“ prízvukuje odborníčka, podľa ktorej je najdôležitejšie toto: „Ak svoje dieťa pošlete do radu nechať si pichnúť jednu z týchto biologických zbraní, pokiaľ neveríte ničomu, čo hovoríme, aspoň ich požiadajte o číslo šarže. A pokiaľ začína EW alebo EN tak pozor,“ varuje Rubyová a opäť ukazuje zoznam kódov šarží, ktoré sú v dokonalej matematickej rade. 

„Od týchto analytikov ešte budeme počuť viac. Budete počuť viac informácií, ale teraz máte v rukách nástroj. Pokiaľ ste sa nechali očkovať, môžete si vyhľadať svoje číslo šarže. Prosím, neberte si žiadne ďalšie dávky. Toto sa nezastaví,“ konštatuje na záver skúsená doktorka Jane Rubyová. Podľa moderátora Stewa Petersa nie je žiadny dôvod, aby ktokoľvek posielal svoje dieťa na toto očkovanie. „Ak ste seba alebo svoje deti nechali očkovať týmito látkami ešte predtým, ako ste sa toto dozvedeli, a chcete vedieť viac, teraz máte možnosť pozrieť si čísla šarží na www.howbard.info. Ďakujeme tým hackerom a aj doktorke Jane Rubyovej, že pre nás toto prešetrili,“ končí naozaj veľmi zaujímavé video Stew Peters.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články