15.9 C
Nitra
štvrtok, 6 októbra, 2022

Propaganda ako vyšitá! Pamätáte sa ešte, čo nám o vakcínach sľubovali? A realita? Však sa len zamyslite… (VIDEO)

Vakcína je zdravie, Vakcína je úsmev, Vakcína je… Všetko možné nám sľubovali pred začiatkom očkovania proti COVID-19. Očkovania experimentálnou vakcínou, o ktorej všetci tí, ktorí ju vyrobili, iba tušili, čo môže spôsobiť. Dobrého, ale aj zlého. To druhé ale zamlčali, pretože toho bolo viac a navyše, ohrozilo by to miliardové zisky pre farmaceutické firmy.

Áno, vakcína mala byť nádej, lenže ako sa zatiaľ ukazuje, nádejou aj zostala. Čo je však horšie, „odborníci“ klamú o jej účinnosti a zamlčujú vedľajšie účinky, ktoré sa môžu prejaviť až o niekoľko rokov. Farmaceutické spoločnosti si z ľudí doslova spravili chodiace pokusné objekty, ktoré im navyše prinášajú obrovské zisky. Aké skvelé správy o vakcínach sľubovali politici a im spriaznení „odborníci“ v Čechách prináša vo videu facebookový profil Cesta za zdravím. Prirodzene, nezaobišlo sa bez množstva komentárov diskutujúcich, ktorí v tom majú úplne jasno. Ich názory sú ale odlišné od tých, ktorými je doslova „kŕmená“ verejnosť, a ktorej sú navyše nechutne vymývané ich mozgy.

Neustále sa ľuďom klame. Vakcíny sú viac nebezpečné ako prospešné!

Video je zostrihané z rozličných televíznych reportáží najmä z verejnoprávnej českej televízie. Nechutná propaganda očkovania, poprepájaná s absolútnymi klamstvami, možno otvorí oči aj tým, ktorí ešte slovám o vakcínach veria.

A čo diskutujúci ľudia? Niektoré príspevky sa pre svoj vulgárny obsah nedajú ani zverejniť, iné sú absolútne trefné, prípadne je v nich spomenutá osobná skúsenosť. „A prečo zomrel nás farár zaočkovaný dvoma dávkami? Ako v čom mu to pomohlo, kto mu teraz vráti život keď to je také účinné?“ pýta sa Anna Kubicová Moravcová. „Neustále sa ľuďom klame!!!!! Vakcíny sú viac nebezpečné ako prospešné!!!!! Súdim zo skúseností zo svojho okolia,“ pridáva sa Jana Macková Gachová. „Pre pána kráľa. A čo pán, v októbri očkovaný, a keby sme neprišli so záchrankou, tak by bol do 5 minút mŕtvy. Ďalší po dvoch dávkach, saturácia kyslíka 64%, do nemocnice. Ďalšia, ale toto bola babička, dve dávky, hyposaturovaná, zahlienená, do nemocnice. Tak jen toľko k tej 100%-nej záruke, že sa očkovaný človek nedostane do nemocnice. A aby som nezabudla, po druhej dávke AstraZeneca o 5 dní úmrtie. Pán bez predchorobia, iba očkovaný, neobézny, okolo 60 r.,“ napísala Michaela Rybárová.

Mesík: Pozrite sa na to, ako hynú ľudia v najzaočkovanejších štátoch. Vakcína je naozaj sloboda?

Celý Covid je celosvetový podvod na ľudí a hlavne biznis pre niekoho

Propaganda ako vyšitá! Pamätáte sa ešte, čo nám o vakcínach sľubovali? A realita? Však sa len zamyslite... (VIDEO)
Zdroj: screenshot FB / Cesta za zdravím

„Klamstvo v priamom prenose vo verejnoprávnych médiách. Každý vystupujúci má byť trestne stíhaný a postavený pre súd!“ myslí si Michal Kútny. „Ako budú potrestaní politici a „odborníci“, ktorí klamali? A ako tí, ktorí nevhodnými opatreniami zapríčinili smrť tisícov občanov na Slovensku?!“ pýta sa Cyro Vaňo. „Celý Covid je celosvetový podvod na ľudí a hlavne biznis pre niekoho. Zapredali nás za miliardy po celom svete, hanba im. Biznis si robia a strašia ľudí. Strachom sa ľudia najlepšie ovládajú, preto tie čísla, dokedy ešte pokusy na ľuďoch a biznis?“ kladie nepríjemnú otázku Ivan Jurka. Zaujímavý príspevok aj s linkom na reportáž o šírení Španielskej chrípky, čo sa veľmi podobá súčasnej vakcinácii, poslal Ján Ščury. Podľa neho tu vôbec nejde o záchranu ľudských životov, ale toto je fašizmus na vlastných ľuďoch. „Iba generálny štrajk a poľný súd pre týchto fašistov, bez výnimky!!!“ dodáva.

„Fuj, také klamstvá. Mali by niesť za to zodpovednosť!!!“ skonštatovala Zuzana Prekusná. „V Čechách majú takú istú vládu ako máme aj na Slovensku!!! Len tlačia ľudí do očkovania experimentálnou a laboratórne neodskúšanou vakcínou a chcú Americkými vakcínami vyhubiť ľudí!!! Je to smutné, že aj deti očkujú, a že aj tie chcú vyhubiť. Ak to prežijú, stanú sa neplodnými a to je veľmi smutné, že budú sterilní!!! Toto, čo sa deje v Čechách, a aj na Slovensku, je novodobá genocída a je to horšie ako vojnový stav!!! Ani počas 2. svetovej vojny neboli zatvorené školy a kostoly!!!“ hnevá sa Jaroslav Špaček.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články