15.4 C
Nitra
pondelok, 3 októbra, 2022

Pri dopravnej nehode zomrel 52-ročný muž z Komárna

Dopravní policajti vyšetrujú príčiny sobotnej (19. 2.) nehody medzi obcami Dolný Štál a Okoč v okrese Dunajská Streda, pri ktorej zomrel 52-ročný muž z Komárna. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.
      

Pri dopravnej nehode zomrel 52-ročný muž z Komárna

„V sobotu podvečer nezvládol vodič z Komárna na aute Škoda Fabia z nezistených pričiň riadenie, zišiel mimo cestu a narazil do stromu. Aj napriek snahe záchranárov boj o život prehral. Pri nehode sa nik iný nezranil,“ uviedla polícia.
      

Pre dokumentovanie nehody polícia na nevyhnutne potrebný čas úsek cesty uzavrela. K zisteniu príčiny nehody si policajti prizvali aj znalca z odboru cestná doprava.
      „Vo štvrtok (17. 2.) došlo k vážnej nehode na R1, pri ktorej prišli o život dve osoby. Za tento týždeň tak evidujeme už dve smrteľné nehody. Dôrazne žiadame vodičov, aby za volantom zbytočne neriskovali, jazdu prispôsobili situácii na ceste a najmä svojim schopnostiam,“ apeluje polícia.

Zdroj: TASR/fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články