34.2 C
Nitra
pondelok, 15 augusta, 2022

Pri Covide išlo celý čas presne o to, dostať pod kontrolu celý svet a zotročiť ľudí, konštatuje Blaha

Dnes už iba málokto súdny pochybuje o tom, že COVID-19 bol vyrobený umelo a vynesený von z laboratória. A nepochybuje tiež o tom, že experimentálne vakcíny, ktoré sú málo účinné, slúžia iba na obrovské zisky pre americké farma firmy. USA takto bez boja ovládli a podmanili si celý svet.

Presne o tomto hovorí už dlhší čas aj podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, ktorý sa pre to stal jedným z úhlavných nepriateľov našej liberálnej a proamerickej loby. Blaha sa vo svojom najnovšom statuse vracia nielen na samý začiatok celej pandémie, ale zároveň vysvetľuje, aká je, podľa neho, ale aj podľa iných, pravda o Covide.

Americké farmafirmy na vakcínach zarábajú desiatky miliárd ročne

Blaha hneď v úvode statusu priznáva, že si pamätá akoby to bolo dnes, keď krátko po tom, čo začal Covid, sa mu dostalo do uší, že americká veľvyslankyňa zúri kvôli jeho statusom. Neuveríte, prečo. Krátko po Wuhane vraj napísal status, kde sa pýtal, v koho záujme bolo vypustiť vírus, ktorý zabíja staršiu generáciu a posilňuje fašistické opatrenia. „Pýtal som sa, komu vyhovuje, že bohatnú americké korporácie a farmafirmy. Komu vyhovuje, že v mene verejného zdravia zoberú ľuďom slobodu a zničia akýkoľvek odpor. Áno, sú to Spojené štáty americké. To som napísal na jar 2020. Necelé dva roky odvtedy vieme od amerických senátorov, že USA financovali výskum smrteľných vírusov v čínskom Wuhane,“ konštatuje nekompromisne smerák, a dodáva, že dnes už vieme aj to, že americké farmafirmy na vakcínach zarábajú desiatky miliárd ročne, a že z údajného amerického produktu vo Wuhane vznikajú stále nové a nové mutácie.

Blaha: Nie, vakcína nie je sloboda. To ma fakt idete za toto upaľovať? (VIDEO)

„A teda vzniká propagovaná potreba nových a nových vakcín. Pfizer už dnes vykrikuje, že bude treba čím skôr štvrtú dávku. A potom piatu a potom tristo päťdesiatu. A s každou dávkou prichádzajú miliardy. S každou novou Deltou či Omikronom rastú zisky. Americké médiá šíria paniku a lóóóve tečú do amerických farmafiriem – len taká radosť,“ píše sarkasticky Blaha, podľa ktorého sa americké liberálne kruhy vďaka pandémii zbavili Trumpa a mnohých nepohodlných politikov po celom svete. „Zbavili sa kritikov, obmedzili slobodu slova. Ešte sa im aj podarilo zvaliť vinu na Číňanov a všetkých nezaočkovaných – rozoštvávať svet, to šlo Američanom vždy najlepšie,“ pridáva podpredseda Smeru-SD.

Očkovanie nechráni pred šírením! Nefunguje to! Odkazuje Blaha koalícii a jej „odborníkom“

Ľudia sa legitímne pýtajú – je toto celé biologická vojna?

„Ešte pred tým, než sa zinscenovala rozprávka o netopierovi, si na Slovensku dosadili svoju bábku – pred pár dňami dokonca priznali vo Forbse, že Čaputová na Slovensku organizovala majdan. A dnes je z nej čírou náhodou hlavná vakcinátorka, správa sa ako kľúčenka od Pfizeru a vyvreskuje hoaxy, že vakcína je sloboda a úsmev. Presne o toto išlo celý čas. Dostať pod kontrolu celý svet. Zotročiť ľudí. A dosadiť si svoje blondínky, aby šírili vakcinačnú propagandu. Nie, toto nevymyslel netopier,“ prízvukuje Blaha, podľa ktorého Američania zúria najviac vtedy, keď odhalíš pravdu.

„Dnes už vie od Bidenovho poradcu Fauciho celý svet, že USA financovali vznik Covidu v Číne. A áno, vďaka Covidu dosiahli, čo chceli. Zničili slobodu, ovládli svet a nechali zarobiť americkým farmafirmám miliardy. Pre niekoho,“ konštatuje smerák, podľa ktorého prvý, kto u nás v súvislosti s vakcínami začal hovoriť o biologickej vojne, boli americkí agenti Korčok a Remišová, keď hejtovali Sputnik. „Ľudia sa odvtedy legitímne pýtajú – je toto celé biologická vojna? A v koho záujme? Pozrite si, ako bohatne Pfizer a zamyslite sa… Pozrite sa, ako zúri americká ambasáda a spoznáte pravdu… Ja som ju pochopili už dávno… A preto ma tak veľmi chcú zničiť,“ končí svoj status Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články