2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Premiér Heger: Bude sa nám ľahšie dýchať

Na tento deň som sa tešil.

Viac ako dva roky sme sa borili s pandémiou a nevedeli sa dočkať dňa, keď vírus preukázateľne ustúpi. Stalo sa.

Od zajtra končí nosenie respirátorov a povinnosť prekrytia horných dychacích ciest. Nosenie respirátorov zostáva však povinné pre zamestnancov a návštevníkov zdravotníckych zariadení a domovov sociálnych služieb.

Premiér Heger: Bude sa nám ľahšie dýchať
Zdroj: fb

Vďaka vašej trpezlivosti, očkovaniu a dodržiavaniu opatrení môžeme konečne ľahšie dýchať. A to nielen doslovne, ale aj bez väčších obáv z pandemického „kríža“, ktorý obmedzoval naše životy.

Som hrdý na nás všetkých, že sme tieto náročné chvíle vydržali. Verím, že to najhoršie máme za sebou a čaká nás už len lepšia budúcnosť, v ktorej sa budeme môcť plnohodnotne venovať presadzovaniu spravodlivosti a očiste Slovenska, reformám, či pomoci pri nastolení mieru na Ukrajine.

Ale klamali by sme si, keby sme si nepripomenuli aj to, ako nás pandémie rozdelila. Ako na nej cudzopasili extrémisti, aby bezohľadne vytĺkli pre seba politické body.

Ako spoločnosť máme v racionálnom chápaní sveta čo doháňať.

Takže sa nadýchnime.

Zdroj: FB Eduard Heger, predseda vlády SR

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články