14.1 C
Nitra
nedeľa, 25 septembra, 2022

Právnička Laššáková: Zadržaním Fica sa stal Matovič šéfom volebnej kampane Smeru-SD

Zadržanie šéfa Smeru-SD Roberta Fica pred plánovaným protestom doslova šokovalo Slovensko. To, čo si dovolila polícia voči poslancovi parlamentu bolo nielen bezprecedentné, ale priam šialené, a navyše to nahralo obrovské body práve strane Smer-SD.

Ficova chata: Čo Nadácia Zastavme korupciu nezistila

Zbohom demokracia! Aj tak by sa dalo v stručnosti napísať to, čo sa udialo pri zadržaní dvoch šéfov slovenských záchranárov, a tiež predsedu Smeru-SD Roberta Fica. Práve pri ňom doslova explodovala bomba vášní, ktorá dokonale nahrala trojnásobnému premiérovi. Celú situáciu okomentovala v statuse na sociálnej sieti aj uznávaná medzinárodná právnička Judita Laššáková. Prirodzene, vyjadrili sa k tomu v diskusii aj bežní ľudia, ktorí sa spolu s ňou zhodujú v jednom – Matovič sa týmto stal šéfom volebnej kampane Smeru-SD.

Máte oči plné krvi a hlavy preplnené pomstychtivosťou

Roberta Fica zadržala polícia. „Normálne obmedzila slobodu poslanca Národnej rady bez jej súhlasu. Tento režim siahol na predsedu (počtom poslancov) najsilnejšej opozičnej strany,“ konštatuje Laššáková. „Robert Kaliňák išiel na policajnú stanicu za Robertom Ficom ako jeho advokát. O tom, že vošiel bez rúška do budovy premotivovaných policajtov zadržiavajúcich ľudí , ktorí nemajú prekryté dýchacie cesty, radšej pomlčím. Takže, do policajnej budovy vošli dvaja predstavitelia Smeru. Otázka je, koľkí vyjdú. Ak obaja – SMER práve vyhral voľby!“ píše nekompromisne uznávaná právnička, ktorá ešte dodáva: „Odkaz nevzdelanej bande imbecilov: Vy ste nevideli, aký vplyv malo odsúdenie Mazureka na jeho popularitu? Lenže vy máte oči plné krvi a hlavy preplnené pomstychtivosťou. A rozum a myslenie nikde!“ S názormi Judity Laššákovej súhlasí aj drvivá väčšina diskutujúcich pod jej statusom.

R. Fica obvinili z trestného činu podnecovania, on obvinenia odmieta

„Viete čo to muselo byt pre ušatého, keď ho Fico volal ušatý? Ja viem, že si teraz krochkajú ako dali tomu Ficovi, ale opak je pravdou. Oni sú v absolútnom zúfalstve a v totálnej žumpe. Koniec je za rohom,“ napísal Martin Maňo. „Táto vláda je esencia tuposti, a aj takýmito činmi robia Ficovi krásne PR, vďaka ktorému výhra voľby. Ale pri týchto nesmiernych tupelách vyzerá každý, kto stvori súvislú vetu, ako výhra,“ myslí si Lucia Leferovič. „Normálne žasnem nad prízemným, primitívnym a nenávisťou presiaknutým zmýšľaním a konaním vládnych tupcov!! Však oni verejne a z vlastnej vôle robia volebnú kampaň strane Smer! Ak si to náhodou uvedomia, v tom momente ich všetkých porazí ako Matovič svoj milovaný Covid!“ konštatuje Mária Kanóczová. „Ďakujem vládnucim kreténom, ktorí mi dodali posledný argument prečo voliť Fica,“ netají Silvia Nová.

„Zasadanie Európskeho parlamentu skončilo zrovna dnes. Veľmi dôležitá téma bola na programe. Či smieme, alebo nesmieme, používať slovné spojenie „Veselé Vianoce“. No uznajte! Toto je oveľa dôležitejšie ako nejaký opozičný politik z krajiny najúžasnejšej prezidentky na planéte, ktorá sa stotožňuje s výrokom, že vypnúť internet by bolo super. Mám vážny problém! Ja už neviem, či sa mám smiať alebo plakať,“ dodala Judita Laššáková smerom k diskusnému príspevku Márie Halásovej, ktorá napísala: „Nemáte info, či už okolité štáty vyhlásili finančnú zbierku na podporu slovenskej opozície a podporu demokracie? Či to keby sme boli v Bielorusku?“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články