24.1 C
Nitra
utorok, 28 júna, 2022

Poslankyňa Petra AJDARIOVÁ si podala Hattasa: Chováš sa HROZNE

Sledovať mestské zastupiteľstvo online určite stojí za to! Na tom poslednom bolo poriadne horúco, pretože sa poslanci nedozvedeli odpovede na otázky, na ktoré čakali odpovede. Napokon, pekne to zhrnula nezávislá poslankyňa Nitry Petra Ajdariová, ktorá skonštatovala, že „dneska celý deň, na všetko čo sa pýtame, buď nedostaneme odpoveď, alebo nám bolo odporučené pýtať sa v bode rôzne.“

Poslankyňa Petra AJDARIOVÁ si podala Hattasa: Chováš sa HROZNE
Petra Ajdariová

Petra sa vyjadrila aj k novej ozdobe Svätoplukovho námestia v Nitre, modulom za 96 tisíc eur v počte osem kusov.

Dala si vypracovať anketu a štatistiku, podľa ktorej sa deväťdesiat percent  ľuďom moduly nepáčia. „Chápem, že nie všetci sú na facebooku reálni, ako napríklad Veronika Lukáčová, ale nemyslím si, že tých 90 percent ľudí je fabulácia. Je to názor obyvateľov mesta.“ Ako dodala, možno by bolo vhodné skôr ako sa niečo postaví, predstaviť to na stránke mesta, aby sa k tomu ľudia mohli vyjadriť vopred. Možno, keď nebudete blokovať ľudí na mestskej stránke, tak by si videl, aká je realita, povedala Hattasovi.

Poslankyňa Petra AJDARIOVÁ si podala Hattasa: Chováš sa HROZNE
Primátor Hattas

A na záver povedala Marekovi Hattasovi celkom otvorene: A dneska, nehnevaj sa, chováš sa hrozne.“

Vypočujte si záznam do konca, čo má znamenať tá narážka na Klokočinský jarmok?

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články