19.8 C
Nitra
streda, 10 augusta, 2022

Poslanec MsZ v Nitre Jozef Stümpel sa vzdal mandátu, nastúpi náhradník

Neviem, či si niekto všimol, ale v Nitre sa vzdal mandátu poslanec mestského zastupiteľstva Jozef Stümpel, ktorý sa preslávil ako hokejista.

Poslanec MsZ v Nitre Jozef Stümpel sa vzdal mandátu, nastúpi náhradník
zdroj: fb

Vážení poslanci mestského zastupiteľstva v Nitre, dovoľujem si Vám oznámiť, že si už nebudem naďalej uplatňovať mandát poslanca Mestského zastupiteľstva. K tomuto rozhodnutiu ma vedú viaceré dôvody, aj osobného charakteru. Nemajú však politický charakter, naopak, chcel by som poďakovať vedeniu mesta za všetky doterajšie kroky, ktoré viedli k podpore a rozvoju športu v Nitre. Poďakovať by som chcel aj pravicovému klubu, ktorý mi poskytol priestor, aby som v ňom mohol realizovať svoje predstavy o smerovaní a budúcnosti mesta. Záverom by som chcel svojmu nástupcovi, pánovi Antonovi Kretterovi popriať veľa síl a dobrých rozhodnutí pre prospech mesta i mestskej časti Chrenová a Janikovce, ktoré som v zastupiteľstva zastupoval. S pozdravom. Jozef Stumpel

Bližšie informácie budeme zisťovať.

(heď)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články