13.7 C
Nitra
štvrtok, 29 septembra, 2022

Poslanec Linhart odkazuje: Hlasoval som za a urobil by som to znova

Poslanec Lihnart sa dnes vyjadril na adresu všetkých, ktorí ho kritizovali za hlasovanie v prospech obrannej dohody. Zrejme zabudol, že on sám na facebooku deklaroval, že za dohodu hlasovať nebude, pričom názor zmenil až po rozhovore s ministrom obrany.

Poslanec Linhart odkazuje: Hlasoval som za a urobil by som to znova

Tu je jeho vyjadrenie, ktoré publikovala TASR:

Na zastrašovanie a vyhrážanie som už zvyknutý, je to súčasť môjho života. Nečakal by som to ale od skupiny ľudí, za ktorých dlhodobo bojujem v parlamente.
      Je mi ľúto, že určitá časť ľudí podľahla dezinformáciám šíreným Ficom a Kotlebom.
      Denne za nich totiž bojujem v parlamente a urobil som tak aj v prípade podpory zmluvy s USA o ktorú predošle požiadala a ktorú predložila bývalá vláda. Mrzí ma, že keď sme prekonali a zvládli dva roky Koronavírusu, keď už spoločnosť potrebuje normálne žiť, poniektorí politici na úkor vlastných politických bodov šíria nenávisť a dezinformácie a rozdeľujú a destabilizujú našu spoločnosť.

Tak, Patrick, čo ťa tak presvedčilo, že si zmenil názor?


      Do politiky som šiel ako potravinový kritik preto, aby som zmenil kvalitu potravín k lepšiemu. Veľmi ma mrzí, že iba kvôli tomu, že som raz „nestlačil gombík“ podľa predstáv jednej skupiny ľudí, som dnes vystavený vyhrážkam, dezinformáciám a neskutočným hejtom.
      Som na nich zvyknutý od otravinárov a podvodníkov, no sklamalo ma, že kvôli jednému rozličnému názoru tieto vyhrážky prichádzajú aj od poniektorých ľudí, ktorých hlas som osobne vypočul v dave. Nikdy nemôžem vyhovieť všetkým, dnes je spoločnosť rozdelená, ale toto si naozaj za svoju obetu národu nezaslúžim. I napriek tomu budem pokračovať vo svojej práce pre tých, ktorí si moju obetu zaslúžia.

zdroj: TASR/nn

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články