2 C
Nitra
utorok, 28 marca, 2023

Po výbuchoch zničené, rozbité a poprevracané autá, no tesne vedľa neporušené zasklené okná a nepoškodené budovy

Vojna na Ukrajine ukazuje nielen hrôzy, ktoré sa tam dejú, ale aj niečo, čo sa môže považovať na zázrak. A kto neverí, že zázraky sa dejú, tak na Ukrajine sa dejú určite.

Kto zažil vojnu vie, aké sú to hrôzy. Mŕtvi ľudia a obrovské materiálne škody sú spôsobené ostreľovaním zo samopalov, diel, tankov či zhodenými bombami po leteckých náletoch. Toto je realita. Na Ukrajine sa však deje ešte niečo iné, čo sa dá jednoducho nazvať – zázrak. Na dva také poukázali v statusoch Erik Fatal a Ivan Peciar. Niekto si možno povie, že ide o propagandu, no tá je na oboch stranách konfliktu, len o tej ukrajinskej nehovorí nikto k z kompetentných, ba zakazuje o nej hovoriť aj pospolitému ľudu.

Rusi majú zázračne zbrane, alebo niekto opäť zavádza!   

Napriek tomu, že sa vládni politici naprieč Európou, a aj v USA, rozhodli hovoriť a ukazovať iba jednu pravdu, je tu aj druhá strana mince. Videli ste už poprevracané a rozbité autá po bombardovaní, pričom tesne vedľa stojí dom, v ktorom sú sklenené okná bez poškodenia a aj budova je ako nová? Napadá vás slovíčko zázrak? Asi máte pravdu, len na jazyk sa pri tom derie ďalšia otázka – Prečo nás takto klamú?

Po výbuchoch zničené, rozbité a poprevracané autá, no tesne vedľa neporušené zasklené okná a nepoškodené budovy
Zdroj: FB / Erik Fatal.

„Táto „vojna“ je veľmi zvláštna a žasnem nad novými technológiami a bojovou taktikou. Napríklad otočenie auta na strechu s výbuchom, bez okov a odlievanie prevádzkovej kvapaliny, považujem za veľmi citlivý spôsob boja… hlavne keď sú všetky okolité okná v poriadku. Aj tak sa mi to nepáči. Jednoducho sebavedomejšie fotky ma nepovedú k presvedčeniu, že vojna je tiež #psyops,“ napísal v statuse Erik Fatal.

Po výbuchoch zničené, rozbité a poprevracané autá, no tesne vedľa neporušené zasklené okná a nepoškodené budovy
Zdroj: FB / Ivan Peciar

„Ďalší zázrak v Rusko Ukrajinskej vojne. Po údajne ruskom raketovom útoku na žel. stanicu v Kramatorsku ostali sklenené výplne okien celé, ale autá pred stanicou sú zničené. Niečo tu nehrá, alebo Rusi majú zázračne zbrane, alebo niekto opäť zavádza!“ skonštatoval v ďalšom statuse Ivan Peciar. Nikto nespochybňuje, že vojna na Ukrajine je strašná a to, čo sa tam deje, je hrôza, no je potrebné ukazovať skutočné desivé zábery a nie nastajlovanú propagandu.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články