-4.9 C
Nitra
nedeľa, 29 januára, 2023

Pán Lengvarský, ste na smiech a mali by ste odstúpiť, odkazuje ministrovi doktor Slivka

V súčasnosti sa ľudia hlásiaci sa k LGBTI komunite snažia vybojovať si svoje práva, ktoré chcú mať rovnaké ako tí „normálni“. Mnohí im držia palce, oveľa viac je však takých, ktorí nad tým všetkým iba neveriacky krútia hlavami.

Sympatie sa snahami LGBTI komunity o zrovnoprávnenie ich vzťahu vyjadrili už mnohí politici, ktorí v nich vidia nielen ľudí, ale najmä svojich voličov. Nič na tom nemení ani fakt, že prirodzený je iba vzťah muž a žena.

Áno, láska môže byť aj medzi rovnakým pohlavím, no normálny vzťah to určite nie je, pretože z neho žiadne potomstvo do budúcna vzísť nemôže. Doktora Michala Slivku preto prekvapilo a pobúrilo zároveň to, čo spravil náš minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský. V poriadne ostrom statuse to dal aj jasne najavo.

Hanbím sa za takého ministra zdravotníctva

„Niečo na zamyslenie pre nášho neschopného, zaujatého, amatérskeho, LGBTI záujmy obhajujúceho a servilného ministra zdravotníctva pána Lengvarského…,“ píše v úvode všeobecný lekár Slivka, ktorý vzápätí dodáva, že podpísať uznesenie že muž je žena a žena je muž po absolvovaní bezplatnej ročnej hormonálnej liečby chce naozaj guráž. „Je to hanba pán minister,“ odkazuje Lengvarskému, ktorého sa pýta, či neváha odstúpiť. „Neverím že ste s takýmto konštatovaním stotožnený… teda ak ste normálny… čo vám za odsúhlasenie tejto hlúposti sľúbili?“ pýta sa ďalej svojho šéfa Slivka.

Pán Lengvarský, ste na smiech a mali by ste odstúpiť, odkazuje ministrovi doktor Slivka
Zdroj: FB / Michal Slivka

„Prepáčte ste na smiech… vám nezáleží na vašom dobrom mene? Vám vôbec nezáleží na tom čo si myslí o vás slovenská verejnosť? Máte svoju česť a hrdosť? Dokážete žiť s takouto nezriadenou hlúposťou?“ zasypal doktor Slivka ministra zdravotníctva ďalšími nepríjemnými otázkami.

„Ja som len obyčajný vidiecky lekár, ale vážne uvažujem nad tým, či by som vás nemal vymeniť… určite by som sa nedal korumpovať ako to robíte vy,“ pridáva Michal Slivka, ktorý na samý záver ešte napísal: „Hanbím sa za takého ministra zdravotníctva ako ste vy pán Lengvarský… ste omylom dnešného zdravotníctva…“ Za týmito jeho slovami a názorom stoja aj všetci diskutujúci Slováci.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články