15.9 C
Nitra
utorok, 27 septembra, 2022

Pán Krajniak, pozrite si svoj ešte opozičný výstup v parlamente. TOTO ste nám sľubovali, no „skutek utek“! Nefackuje vás hanba? (VIDEO)

Pán Krajniak, pozrite si svoj ešte opozičný výstup v parlamente. TOTO ste nám sľubovali, no „skutek utek“! Nefackuje vás hanba? (VIDEO)

Pred voľbami nám ťahali popod nos medové motúzy, teraz nám ťahajú z vreciek aj posledné eurá. Áno, aj taká je realita zo sľubov, ktorými balamútili Slovákov súčasní predstavitelia vládnej koalície. Koľké si ešte spomenú na to, čo hovorili?

Zvykne sa vravieť, že nikto vám nedá viac ako ja vám môžem sľúbiť. A presne toto sa dialo pre poslednými parlamentnými voľbami. Súčasní koaliční politici mali plné ústa toho čo skvelé spravia po voľbách a aká je ich politické konkurencia neschopná. „Všetko ide, keď sa chce!“ naparovali sa ako kohúti na smetisku. Áno, všetko ide, a to všetko, čo ide keď sa chce vidíme teraz na vlastné oči a zažívame na vlastnej koži. Ceny všetkého idú hore takou rýchlosťou, až sa z toho bežnému smrteľníkovi točí hlava. Ale sľuby sa sľubujú…

Krásny prejav s ešte krajším riešením na hóóódne veľké zníženie cien energií

A presne o takých sľuboch je aj video, ktoré na sociálnej sieti ponúka Ivan Šálka. Ten v diskusii pod statusom Tomáša Tarabu zverejnil video, v ktorom sa súčasný minister práce a sociálnych vecí Milan Krajniak pred poslancami parlamentu, vtedy ešte ako opozičný politik, naparuje ako papiňák. „Dnes všetci vravia, že energie = zdražovanie. Pán Krajniak mal pred voľbami krásny prejav v parlamente s ešte krajším riešením na hóóódne veľké zníženie cien energií. Stačí mu to pripomenúť, keď na to zabudol. Podľa toho, čo tu ziape, by sa nič nezdražovalo. No naopak, ešte všetko zlacnelo. Halóó Milan, halóó,“ píše vo svojom diskusnom príspevku Ivan Šálka.

A naozaj, kto si pozrie video z výstupu Milana Krajniaka v Národnej rade, a že je naozaj zaujímavé, ten pochopí, že títo kecali ani len nevedeli „koľká bije“. Stačilo im to ale na to, aby dokonale zblbli Slovákov, ktorých teraz držia pod krkom a smejú sa im pri tom do očí. Uverí im ešte niekto pri ďalších voľbách? Sme naozaj takí hlúpi, alebo už dostaneme konečne rozum?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články