3.2 C
Nitra
streda, 1 decembra, 2021

Obrovská výhra: Francúz vyhral v hre Euromilióny najväčší jackpot v histórii. Ktoré čísla mu zmenili život?

Tak toto je naozaj bomba. Istý Francúz, ktorý si kúpil a vypísal žreb v hre Euromilióny, sa môže tešiť z poriadne mastnej výhry. Dokonca najväčšej v histórii tejto hry.

Obrovská výhra: Francúz vyhral v hre Euromilióny najväčší jackpot v histórii. Ktoré čísla mu zmenili život?

Hra Euromilióny odštartovala v roku 2004 a istý Francúz v nej teraz vyhral sumu, ktorá je najväčšou v jej histórii a bežnému smrteľníkovi sa z nej určite zatočí hlava. Ako píše portál 1.pluska.sk, šťastný majiteľ žrebu je bohatší o neuveriteľnú sumu 220 miliónov eur!

Francúzi vyhrali doteraz takmer štvrtinu jackpotov

Šťastný výherca a majiteľ žrebu a najvyššej výhry v histórii sa teraz musí o svoje peniaze prihlásiť do 60 dní. Predchádzajúci rekord bol 190 miliónov eur a bol dokonca zaznamenaný niekoľkokrát. Naposledy v októbri 2019. Zaujímavé je aj to, že tipujúci z Francúzska vyhrali 110 z terajších celkových 499 jackpotov v histórii lotérie Euromilióny. Je to teda takmer štvrtina. Za nimi nasledujú hráči z Británie s počtom 108 výhercov jackpotu a Španielsko so 105 výhercami. Do lotérie Euromilióny sa okrem Francúzska môžu zapojiť tipujúci v Rakúsku, Belgicku, Británii, Írsku, Luxembursku, Portugalsku, Španielsku a Švajčiarsku.

A viete s akými číslami zarobil šťastný výherca priam rozprávkový majland? Boli to 21, 26, 31, 34 a 49.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články