17 C
Nitra
sobota, 1 októbra, 2022

Novinárska anketa priniesla šokujúce výsledky! Takto by dopadli voľby dnes

Exkluzívna anketa denníka Plus JEDEN DEŇ priniesla priam šokujúce výsledky. Dokopy 18 783 čitateľov svojimi odpoveďami nastavilo zrkadlo súčasnej vláde, koaličným politikom, ale aj ich opozičným kolegom z parlamentu.

Najväčší úspech zožal Robert Fico (57) a jeho Smer–SD, zatiaľ čo Igorovi Matovičovi (48) zostali len oči pre plač, priniesol dnes výsledky ankety portál 1pluska.sk.

Novinárska anketa priniesla šokujúce výsledky! Takto by dopadli voľby dnes
foto: 1pluska.sk

Ak by sa voľby konali dnes, až u 31 percent ľudí zvíťazil Smer-SD, druhé miesto patrí mimoparlamentnému Hlasu-SD s 22 percentami a tretia skončila prekvapivo strana Republika. Tú by volilo 10 percent. 

Vládne strany OĽaNO a SaS skončili na delenom štvrtom mieste so ziskom 9 percent.

Republika silnie

Výsledok ľudového hlasovania potešil najmä Republiku.

„Ďalší prieskum, ktorý posiela Hegerovu vládu do kolien! Plus jeden deň robil anketu na 18-tisíc ľuďoch, podľa ktorej by opozícia vyhrala voľby nad súčasnou vládou s drvivou prevahou (https://bit.ly/3tX5VLp). Hnutie REPUBLIKA vyšlo z prieskumu s 10 % už ako 3. najsilnejšia strana.

Obrovské ĎAKUJEME. Výsledky prieskumu vôbec neprekvapujú. Veď na tých vlastizradcov v najvyšších štátnych funkciách sa už fakt nedá pozerať. Aj keby tu nebola žiadna vláda a štát fungoval 4 roky len podľa predtým platných zákonov, tak by to bolo lepšie ako tento Matovičovo-Hegerov vládny bordel…,“ vyjadrilo sa hnutie k výsledkom na sociálnych sieťach.

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články