0.7 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

Nová NÁDEJ: Rusi vraj vynašli liek proti koronavírusu, ktorý má 100% účinok

Nájsť a vyrobiť liek proti koronavírusu sa pokúšajú vedci vo viacerých štátoch. Podarilo sa to síce aj tým našim, no zatiaľ, nevedno prečo, sa na liečenie ľudí, ktorí sa infikovali koronavírusom, nepoužíva.

Nová NÁDEJ: Rusi vraj vynašli liek proti koronavírusu, ktorý má 100% účinok
foto: ilustračné

Ruským vedcom sa podarilo vyvinúť liek Iritmiriv, ktorý má vraj až 100 % účinnosť v boji s COVID-19. O ich úžasnom objave informuje tamojšia televízia Rossia1 a v nej Peter Belyj, predseda predstavenstva farmaceutickej spoločnosti Promomed. O tom čo ruskí vedci objavili v statuse a videu informuje bývalý poslanec nášho parlamentu Peter Marček.

Rusi zachránia svet od vírusu. Iritmiriv síce nebude lacný, ale účinný!

„Priatelia, vážna, ale vďaka Bohu veľmi pozitívna informácia prišla z Ruska. My Slovania, teda momentálne naši bratia Rusi, vynašli liek Iritmiriv, ktorý s absolútnou istotou vylieči Covid19,“ oznamuje v úvode statusu Marček, podľa ktorého v ruskej TV povedali, že v Rusku vymysleli dlho očakávaný liek na Covid 19, ktorý má 100% účinok a v 80% zaberie do 24 hod. už aj v najťažších prípadoch, keď sú ľudia napojení na prístrojoch na ARE. „Ruská federácia opäť zachráni svojich občanov a svet od vírusu, ktorý mnohí vieme, alebo tušíme, ako vznikol v laboratóriách! Nebude lacný, ale účinný! Po testovaní sa ani u jedného pacienta neprejavili nežiadúce účinky!“ prezrádza exposlanec za Smer rodina a teraz člen hnutia Republika.

https://www.nitranoviny.sk/nove-lieky-na-obzore-do-oktobra-10-potencialnych-liekov-proti-ochoreniu-covid-19/

Marček v závere vyjadruje i jedno svoje želanie. „Aby táto diletantská vláda, na čele s Matovičom a slov. Mengelem, spolu so zloduchom, hlavným hygienikom Mikasom a ďaľšími tzv. virológpmi, nakúpili dostatočný počet týchto ruských vakcín a neškodili naďalej tomuto slovenskému národu, ktorý si napriek výsledkom vo voľbách, takýto osud nezaslúžili. Uverili totiž psychopatom, mafiánom, liberálom a proamerickým Kiskovcom!“

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články