18.7 C
Nitra
utorok, 9 augusta, 2022

NITRA: Zaneprázdnený primátor HATTAS a nezodpovedané otázky (Video)

Tak, žijem v tomto malebnom meste a myslela som si, že je veru vhodné (kým nie je akútne pred voľbami) poskytnúť priestor aj nášmu primátorovi Marekovi Hattasovi. Poznám ho iba ako novinárka, dokonca som ho vyspovedala krátko po voľbách a písala o ňom v týždenníku Plus 7 dní. Komunálne voľby, ktoré Nitre priniesli zmenu, sa konali v novembri 2018. Sú to skoro tri roky a tak ma zaujímalo, čo táto zmena skutočne Nitre priniesla, čo sa podarilo a nepodarilo a ako svoje pôsobenie Marek Hattas v politike vníma. Otázky som mu posielala 6. júla prostredníctvom hovorcu a jeho poradcu Henricha Vargu. Verila som, že pochváli svoje úspechy a vysvetlí dôvody niektorých neúspechov, nie vždy sa všetko podarí. Prvýkrát sa mi ako novinárke stalo, že mi na otázky nikto neodpovedal. Ale, aj to je skúsenosťTak trocha som si myslela, že je to aj “môj” primátor, ale zjavne som sa mýlila🙂

Rozhovor nájdete tu.

A hlavne, verila som, že prišla spoločenská zmena, a že toľko omieľaná „slušnosť“ sa konečne vráti do nášho každodenného života. Pretože arogantných politikov, hoci usmievavých, sme už mali dosť.

Ďakujem veľmi pekne:) Netreba veci prežívať!

Heňa Ďurovová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články