14.2 C
Nitra
piatok, 7 októbra, 2022

Nitra: Vo vakcinačných centrách NSK sa bude očkovať aj najbližší víkend

Veľkokapacitné očkovacie centrá (VOC) Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) sa otvoria aj počas najbližšieho víkendu. Proti ochoreniu COVID-19 sa bude očkovať v Nitre, Šali i Štúrove.
      Vo VOC na Slančíkovej ulici v Nitre sa budú od 8.00 do 16.30 h podávať vakcíny Comirnaty a Moderna. V nedeľu (16. 1.) sa tam budú očkovať aj deti vo veku od 12 do 18 rokov.

Počas víkendu sa bude v čase od 8.00 do 15.00 h očkovať aj v poliklinike v Šali. V sobotu (15. 1.) vakcínou od konzorcia Pfizer/BioNTech a v nedeľu Modernou. Ako informoval NSK, v poliklinike v Štúrove sa bude vakcínou Comirnaty očkovať iba počas nedele, v čase od 8.00 do 15.30 h.
      V krajských centrách sa budú prednostne očkovať registrovaní záujemcovia. „Neregistrovaných pacientov zaočkujeme v rozsahu voľných kapacít. Pre urýchlenie očkovania, skrátenie doby čakania a garantovanie termínu odporúčame objednať sa cez Rezervačný systém AGEL. Tam je možné vybrať si miesto očkovania, dátum a čas,“ pripomenul NSK.

Zdroj: TASR

Foto: Ilustračné NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články