8.7 C
Nitra
nedeľa, 4 decembra, 2022

Nitra: Policajti počas kontroly zákazu vychádzania zadržali muža s drogami

Policajti nitrianskej pohotovostnej motorizovanej jednotky odhalili pri rutinnej kontrole muža, ktorý mal pri sebe drogy. Hliadka ho spozorovala počas zákazu vychádzania na Piaristickej ulici v Nitre.
      Policajti od 40-ročného muža žiadali, aby vysvetlil, prečo sa pohybuje po ulici. „Muž sa počas kontroly správal nervózne, celý čas sa triasol, zajakával a mal rozšírené zreničky. Na základe týchto skutočností sa policajti opýtali muža, či užil omamnú alebo psychotropnú látku, alebo či takúto látku má u seba,“ informovala polícia.  

Muž policajtom následne vydal jedno vrecúško s bielou kryštalickou látkou, jedno so žltou kryštalickou látkou a dve vrecúška s hnedou kryštalickou látkou. „Hliadka muža zadržala a boli s ním vykonané ďalšie procesné úkony. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť a veci, ktoré vydal, poputujú na expertízne skúmanie,“ doplnila polícia.

Zdroj: TASR

Foto: Ilustračné NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články