1.1 C
Nitra
nedeľa, 5 februára, 2023

Neexistujúci premiér Heger sa už chystá na vládu s fašistami, tvrdí Hlas

Eduard Heger dnes potvrdil, že je neexistujúcim premiérom a na koaličnú krízu nemá žiadne politické riešenie.

Verejnosti po stretnutí s pani prezidentkou ponúkol iba prázdninovú dávku svojich obvyklých fráz a potvrdil, že je pripravený stáť aj na čele vlády s podporou fašistov.

„Eduard Heger sa dnes namiesto priznania si zodpovednosti opäť nezmyselne rozplýval nad údajne skvelými výsledkami rozpadajúcej sa vládnej koalície. Odporúčam pánovi Hegerovi, aby zobral v lete na pár dní svojho šéfa Igora Matoviča medzi ľudí. Veľmi rýchlo sa od nich dozvedia, ako extrémne štát zlyháva pri riešení skutočných problémov Slovenska. Bude to podstatne lepšie využitie letných mesiacov, ako schvaľovanie netransparentných nákupov zbraní za miliardy eur,“ uviedol líder HLASu Peter Pellegrini.

Neexistujúci premiér Heger sa už chystá na vládu s fašistami, tvrdí Hlas
Peter Pellegrini

Problémom Igora Matoviča podľa HLASu nie je nepopularita v prieskumoch verejnej mienky, ale jeho fatálne zlyhanie tak vo funkcii premiéra, ako aj ministra financií.

„Igor Matovič je nekompetentný klamár, ktorý nabúral základný chod štátnych inštitúcií, vyhodil z okna miliardy eur na svoje atómovky a spravil zo slovenskej politiky jednu žumpu, plnú lží a nenávisti. Eduard Heger to nemôže a nechce vidieť, preto sa zjavne pripravuje na ďalšiu vládu s fašistami. Pre oboch týchto pánov je ich vlastná stolička najvyššou politickou prioritou a nemajú žiadne morálne ani politické zábrany, aby sa na nich udržali za každú cenu,“ dodal Peter Pellegrini.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články