8.7 C
Nitra
nedeľa, 4 decembra, 2022

MV plánuje nákup vozidiel za 6,76 milióna eur, vyhlásilo verejné obstarávanie

Ministerstvo vnútra (MV) plánuje nakúpiť vozidlá v predpokladanej hodnote 6,76 milióna eur bez DPH. Viacúčelové autá a dodávky majú slúžiť Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií MV SR a ďalším útvarom v rezorte. Vyhlásené verejné obstarávanie sa delí na viac častí, s víťazmi uzavrie rezort rámcové zmluvy. Ponuky možno predkladať do 25. januára 2022. Vyplýva to z oznámenia zverejnenom vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.

V prvej časti zákazky v predpokladanej hodnote 4,6 milióna eur bez DPH obstaráva rezort spolu 50 viacúčelových áut (MPV) s pohonom 4×4 a 35 dodávok s pohonom 4×4. „Predmetom zákazky je aj príslušenstvo k uvedeným vozidlám, napríklad prípravy na montáž rádiostanice, svetelné a zvukové výstražné zariadenie pre skrytú montáž s určením pre políciu,“ priblížil rezort v popise zákazky.
      Druhá časť zákazky sa týka 30 viacúčelových automobilov v odhadovanej hodnote 1,04 milióna eur bez DPH. Pri desiatich veľkých dodávkach v tretej časti zákazky odhaduje rezort hodnotu na 429.334 eur bez DPH. Za malé dodávkové automobily v počte 20 kusov predpokladá celkovú cenu 681.888 eur bez DPH.

Zdroj: TASR

Foto: Ilustračné, autonoto.cz NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články