18.1 C
Nitra
piatok, 12 augusta, 2022

MUDr. Juraj Mesík a MUDr.Michal PIJÁK: Telá porátame zas koncom jari?

Pred 3 týždňami sme s MUDr. M. Pijákom poslali súčasnému premiérovi Hegerovi list so 4 návrhmi na odvrátenie ďalšej vlny zomierania na Slovensku.

Dnes sme naň dostali nepriamu odpoveď.

Tu je ( v podaní K-tlače):“ Na konci septembra ministerstvo zdravotníctva očakáva 1500 až 3-tisíc pozitívnych denne. Do nemocníc bude pribúdať 75 až sto pacientov denne. Celkovo očakávajú 500 až 750 hospitalizovaných pacientov. Denne štát očakáva na konci septembra osem až 15 úmrtí.“

MUDr.Marián Šóth: Je vhodné očkovanie proti covid19 pre každého? Určite nie

Takže koncom septembra takto? No a čo potom október, november, december..? Teda okrem tretích dávok mRNA? Nie, že by akékoľvek odhady vývoja od MZ mali nejakú výpovednú hodnotu, ale odhad MZ jasne hovorí, že KP vláda je odhodlaná nezabrániť zopakovaniu zimno-jarného masakru nasadením účinných, bezpečných a lacných opatrení. Nič viac a nič menej.

Sme svedkami prechodu demokratických spoločností na autoritárske až totalitné systémy, MUDr. Juraj MESÍK

Na jeseň 2020 verili K-P mládenci špajdliam do nosohltanov a pumpovaniu remdesiviru – výsledok bol 18 000 mŕtvych a ekonomicky zruinovaný štát. Teraz veria experimentu s pumpovaním mRNA do tiel veriacich a tých, čo nevedia nátlaku povedať „nie“. Telá porátame zas koncom jari?

MUDr. Juraj Mesík a MUDr.Michal PIJÁK: Telá porátame zas koncom jari?

Pripomenutie našich 4 návrhov:“… Vás žiadame o urýchlené uskutočnenie týchto jednoduchých a lacných opatrení na odvrátenie najhoršieho scenára vývoja epidémie na jeseň a v zime 2021/2022. Na rozdiel od desiatok miliónov eur, ktoré Vaša vláda minula na vakcinačnú lotériu a marketingovú kampaň v masmédiách majú naše návrhy nulové náklady z prostriedkov štátneho rozpočtu:

Prof. Stanislav KOMÁREK: Cielené zastrašovanie je účinný mocenský nástroj

1. Bezodkladné zavedenie programu sezónnej (september až marec) fortifikácie potravín vitamínom D podľa fínskych noriem.

2. Zabezpečenie sledovania hladín sérového vitamínu D u všetkých občanov nad 60 rokov a u všetkých ľudí s obezitou, cukrovkou a ďalšími rizikovými faktormi pre covid.

3. Bezodkladné zabezpečenie dostupnosti a dostatočných zásob calcifediolu, alfakalcidolu a prípadne iných rýchlo účinných foriem vitamínu D v lekárňach na Slovensku.

4. Umožnenie voľného predaja liečiva ivermektín v slovenských lekárňach bez lekárskeho predpisu. „

Text : MUDr. Juraj Mesík, fb

List premiérovi Hegerovi v plnom znení si prečítajte TU.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články