-3.9 C
Nitra
nedeľa, 23 januára, 2022

Mobilná očkovacia jednotka BSK bude dnes očkovať aj v Prezidentskom paláci

Do celoslovenskej akcie na podporu očkovania Darujme si Vianoce, ktorú pripravil rezort zdravotníctva a samosprávne kraje, sa zapája aj Kancelária prezidenta (KP) SR. Mobilná očkovacia jednotka Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) bude v piatok (17. 12.) očkovať aj v Prezidentskom paláci v Bratislave. TASR o tom informoval hovorca prezidentky Martin Strižinec.
      „Zajtra popoludní sa bude môcť približne 150 vopred zaregistrovaných záujemcov nechať zaočkovať v Prezidentskom paláci,“ priblížil Strižinec. Pôjde najmä o seniorov a ľudí, ktorí sa rozhodli zaočkovať prvou dávkou vakcíny a ktorí sa vopred registrovali prostredníctvom formulára BSK.
      Prezidentka opakovane zdôrazňuje, že očkovanie je jediným účinným spôsobom ako eliminovať dôsledky pandémie. V piatok sa zároveň krátko stretne s ľuďmi, ktorí sa do Prezidentského paláca prídu zaočkovať.

Zdroj: TASR

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články