13.7 C
Nitra
štvrtok, 29 septembra, 2022

Mesík: 29. január 2021 si dobre zapamätajte. Vtedy začala očkovacia kampaň, ktorej výsledky nevidia iba najvygumovanejší svedkovia Pfizerovi

COVID-19 doslova vládne svetu už viac ako dva roky. Dnes je to ale rok, čo sa stali novým vládcom nad ním vakcíny. Presnejšie, experimentálne vakcíny, ktoré ho mali poraziť. Mali, lenže namiesto koronavírusu porazili obyčajných ľudí, ktorých politici a niektorí „odborníci“ rozdelili na dva tábory.

Mesík: 29. január 2021 si dobre zapamätajte. Vtedy začala očkovacia kampaň, ktorej výsledky nevidia iba najvygumovanejší svedkovia Pfizerovi
Juraj Mesík

Áno, vakcíny mali byť úsmev, zdravie a všeličo možné, no nie sú ani jedno ani druhé a ani ďalšie hoci sa nás usilujú presviedčať politici a niektorí „odborníci“ o opaku. Tí, ktorí nemajú klapky na očiach a sledujú vedcov, ktorí sa venujú tejto problematike vidia, že COVID-19 a vakcíny proti nemu sú jeden veľký podvod. Vie to aj analytik bezpečnostných rizík a vyštudovaný lekár Juraj Mesík, ktorý venoval ročnému vakcinačnému teroru jeden špeciálny status.

Každý liek, o ktorom viem, že by mohol pomôcť pacientovi, mu ho dám, aj keby ma mali za to trestne stíhať, povedal pred rokom prof. Krčméry

Namiesto účinnej a včasnej liečby dostanete „vakcínu“

„Dnes je deň, ktorý si treba zapamätať: 29. januára 2021 začala kampaň, ktorej cieľom bolo nahnať čo najviac občanov Slovenska pod ihly s vírusovou mRNA a zabezpečiť tak mastné príjmy Pfizeru a spol.,“ píše hneď v úvode Mesík, podľa ktorého výsledky tejto kampane po roku vidia všetci, teda okrem tých najvygumovanejších svedkov Pfizerových. „Omicron veselo zúri, tisíce ľudí zbytočne zomrelo, keď namiesto účinnej včasnej liečby dostali „vakcínu“ (a neskôr do žíl remdesivir alebo molnupiravir), neznámy počet ľudí je s vážnym poškodením zdravia alebo náhle mŕtvych, ekonomicky zruinovaná a po uši zadlžená krajina, zničené živobytie pracovníkov a majiteľov nekonečne zatvorených reštaurácií, malých obchodíkov a firiem, skrz-naskrz skorumpované médiá, mladá generácia asi doživotne poznačená dvomi rokmi mimo škôl a ľudskej spoločnosti, a vnútorne rozoštvaná spoločnosť, ktorej veľká časť nebude v budúcnosti dôverovať už ani skutočnej vede,“ konštatuje vyštudovaný lekár.

Mesík aj Lengvarský to povedali úplne jasne, len každý hovoril o inom. Žiaľ, obaja vyslovili krutú pravdu (VIDEO)

„Pripomeňme si ale, s akou pompou 29. januára 2021 začínali Slovákom vymývať mozgy, a ktorí ľudia s tým spojili svoje životy. Z vládnej stránky: „Kľúčovým prvkom stratégie informačnej kampane je zapojenie dôveryhodných osobností, ktoré dokážu spájať spoločnosť. Kreatívny koncept im vytvoril priestor pre ich osobné, autentické zapojenie tým, že im prispôsobuje verziu loga podľa oblasti, v ktorej pôsobia alebo obsahu ich osobného odkazu,“ uvádza v statuse ďalej Mesík a dodáva: „Prvými osobnosťami podporujúcimi kampaň Vakcína je sloboda sú Zuzana Čaputová, Vladimír Krčméry, Viliam Dobiáš, Kamila Magálová, Elena Vacvalová, Renáta Názlerová, Adela Vinczeová, Daniel Hevier, Ondrej Kandráč, Matej Tóth, Marek Hamšík, učiteľ na diaľku 2020 Dávid Králik, prezident Združenia podnikateľov Slovenska Ján Solík, Učiteľka roka 2020 Iveta Barková, katolícky kňaz a dobrovoľník na COVID oddelení Ján Kulan, zdravotná sestra ocenená Bielym srdcom Zuzana Polčinová”.

Mohli sme zomierať v malých počtoch, no Heger a jeho partia sa rozhodli inak, hovorí Juraj Mesík

Cesty do pekla bývajú dláždené dobrými úmyslami

A aké boli ešte provakcinačné slogany? „VAKCÍNA JE VÍŤAZSTVO nad zákerným súperom, stojí pri fotke s Marekom Hamšíkom, ktorý dodáva: „Na ihrisku sa rozhodujem sám. Pokiaľ ide o zdravie, dám a odborníkov“. Daniel Hevier má pri sebe logo s názvom VAKCÍNA JE PRÍBEH s dobrým koncom. Hudobník Ondrej Kandráč používa slogan VAKCÍNA JE HUDBA, ktorú chceme počúvať naživo a dodáva: „Len ak sa dáme zaočkovať, si budeme môcť opäť užívať radosť zo spoločných koncertov a rodinných osláv”.

„Prvý zaočkovaný Slovák, lekár Vladimír Krčméry nesie hlavné posolstvo VAKCÍNA JE SLOBODA, po ktorej všetci tak slúžime, aj s dovetkom: „Zverte svoje zdravie do rúk odborníkov. Očkovanie je pre mňa kľúčom k slobode”. … Potiaľ citáty. Cesty do pekla bývajú dláždené dobrými úmyslami,“ konštatuje v závere Juraj Mesík, podľa ktorého sú ale aj skutoční víťazi – Pfizer, Merck, Gilead etc., obchodníci so špajdľami do nosohltanov, majitelia MOM-iek, zainteresovaní lekári, profesori, úradníci, politici, zakontrahované redakcie novín, a samozrejme výhercovia vakcinačnej lotérie. No ako? Už sa vám aspoň trochu rozsvietilo?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články