-2.9 C
Nitra
utorok, 7 februára, 2023

Matúš Šutaj Eštok: Diskusie Igora Matoviča ohrozujú duševné zdravie národa

Sledovanie diskusií Igora Matoviča predstavuje podľa HLASu vážne ohrozenie duševného zdravia slovenského národa.

„Poslucháči Slovenského rozhlasu dnes opäť museli ostať v šoku. Zapli prijímače s nádejou, že sa od ministra financií dozvedia aspoň jedno konkrétne opatrenie pri drastickom zdražovaní, alebo aspoň odpoveď na otázku, koľko budú od nového roka platiť za energie. Namiesto toho počuli záznam z ďalšieho terapeutického sedenia Igora Matoviča, plného klamstiev, vyplakávania, hľadania nepriateľov, rozoštvávania spoločnosti a obviňovania z neschopnosti všetkých okrem seba,“ povedal poslanec HLASu Matúš Šutaj Eštok.

Matúš Šutaj Eštok: Diskusie Igora Matoviča ohrozujú duševné zdravie národa
Matúš Šutaj Eštok

HLAS preto odporúča všetkým médiám, aby pred každou ďalšou Matovičovou diskusiou odvysielali oznam, že nasledujúca relácia nie je vhodná pre citlivé povahy a môže vážne ohroziť duševné zdravie divákov.

„Prípadne sa môžu médiá rozhodnúť, že tieto debaty sa budú vysielať len po 22. hodine a budú po celý čas označené hviezdičkou. Je to lacnejšie a jednoduchšie, ako poskytovať neodkladnú zdravotnú starostlivosť všetkým, ktorým sa po slovách Igora Matoviča urobilo nevoľno,“ dodal Matúš Šutaj Eštok.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články