-0.2 C
Nitra
streda, 29 marca, 2023

Matovičov humor náš každodenný: „Matýsek sa pos٭al!“ aneb „Ficísek se pos٭al!“ (VIDEO)

„Matýsek sa posral!“ Kto by nepoznal jednu z najznámejších viet v českej kultovej komédii S tebou mě baví svět. Nebol by to však šéf OĽaNO Igor Matovič, aby aj tú nepovýšil na úroveň humoru jemu typickému. A na koho sa tentokrát zameral? Nič výnimočné, predsa na svojho „obľúbenca“ Roberta Fica.

Takže si to pekne zopakujeme. V českej komédii prišiel malý Pepík zvestovať svojmu otcovi, že „Matýsek sa posral!“. Tentokrát sa na malého Pepíčka zahral Igor Matovič, ktorý v statuse napísal: „FICÍSEK SE POSRAL!“ A keby len to, vo svojom svojráznom „humore“ šéf OĽaNO pokračoval aj ďalej.

Igor Matovič alias Matelko je svojím svojským humorom už preslávený

„…dnes dostal ponuku na zoči-voči debatu v Na hrane na TV JOJ. S rojkom, ktorý sa ho nezľakol, postavil sa mu, keď iní odvahu ešte nemali… a so svojím hnutím ho porazil. ZBABELO ODMIETOL. Má strach… a radšej nevyužije ani jednu z posledných príležitostí na kampaň k jeho zbytočnému referendu. Keď nemáš gule, v apatéce nekoupíš,“ napísal v krátkom statuse Igor Matovič, ktorý si takouto formou dovolil „znemožniť“ svojho úhlavného nepriateľa.

YouTube video
Zdroj: youtube.com

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články