9.1 C
Nitra
utorok, 27 septembra, 2022

Manželka Patrika Tkáča z J&T prehovorila. „Na deťoch páchame zločin. Nedeľme ich podľa očkovania!“

Vydala sa za finančníka Patrika Tkáča, ale nesedí so založenými rukami. Iveta Tkáčová stále pracuje. Už 11 rokov vedie tanečnú školu Riverpark Dance School.

V škole majú aktuálne 450 detí. Martina Valachová ju v podcaste Odznova vyspovedala aj ohľadne jej názorov na vplyv pandémie na deti.

Ako sa zbaviť STRACHU a FÓBIÍ a nastaviť sa na vlnu ÚSPECHU

Ako hovorí Iveta Tkáčová, pohyb pre deti a mládež je kľúčový – po fyzickej, ale aj psychickej stránke – najmä počas pandémie, keď deti boli skoro 2 roky doma.

Deti bojujú s diskrimináciou

Deti sa učili choreografie online a potom prišli opatrenia v zmysle OP. Tie, ktoré neboli očkované alebo prekonané, nemohli ďalej cvičiť a tancovať. Podľa Ivety sa podobnými opatreniami pácha zločin na deťoch. Pohyb potrebujú viac, ako inokedy predtým. Ľudia by sa mali v prospech detí spájať.

MUDr. Etela JANEKOVÁ považuje za dôležité, aby sa čo najviac pacientov odliečilo doma

„Vidíme to všetci. Deti priberajú, psychiatri hlásia veľa problémov, závislostí, marihuany, alkoholu. Aj nedávna šikana v Miloslavove je podľa Ivety príkladom toho, že deti nie sú pod kontrolou, pretože nemajú čo robiť vo voľnom čase. A rodičia majú teraz veľa iných starostí. Mnohí prišli o prácu, krachuje im podnikanie a snažia sa uživiť rodinu…“ povedala Tkáčová (pasáž nájdete od 22 minúty)

V rozhovore sa dozviete aj to, čo je podľa Ivety, ktorá sa vydala za finančníka, poslaním tzv. dobre vydatých žien.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články