14.2 C
Nitra
pondelok, 3 októbra, 2022

Kým Ďuriš Nicholsonová v europarlamente „tvrdo“ maká, Uhrík vraj natáča demagogické videá. No povedzte, nie je to hlúpe?

Európsky parlament vraj rieši problémy a potreby obyvateľov celej únie. Pri pohľade na to, aké „skvelé“ zákony schvaľujú a o čom všetkom sa tam bavia má človek pocit, že tí ľudia tam žijú mimo realitu. Bežného človek určite.

Ak medzi „bežného“ občana Európskej únie rátame aj Slováka, tak z jeho pohľadu žijú europoslanci mimo realitu určite. Majú však šťastie, sú od nás ďaleko a výsledky ich práce bežného Slováka takmer vôbec nezaujímajú. Môžu sa preto vyhrievať na slniečku a nahovárať si, že pre svoj národ robia maximum. Tak, ako naša skvelá europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová. No a keďže ju v jej rodnej krajine, ktorá má teraz úplne iné starosti, za jej prácu v europarlamente nikto nepochváli, tak to v statuse spravila, bez hanby, sama.

Uhrík ani po týždni nereagoval svoje rúškovo-respirátorské faux pas. Či za bruselský plat všetko?

Ani vy nie ste hviezda. Liberál je horší ako Covid!

„Toto je ročný odpočet mojej práce. Už sa ma nepýtajte, čo v tom EP vlastne robím. Pýtajte sa Uhríkov, ktorí nevykazujú žiadnu poslaneckú prácu, len sa prechádzajú po chodbách EP a po Bruseli a nakrúcajú demagogické videá, ktorými vás potom kŕmia ako rybičky v akváriu,“ napísala Ďuriš Nicholsonová v statuse, pričom si nezabudla kopnúť do svojho kolegu a šéfa hnutia Republika Milana Uhríka. Alebo žeby sme to mali vnímať tak ako hovoria bratia Česi, že „co se škádlívá, to se rádo mívá“? A veruže si to všimli aj Slováci, ktorí jej to, a nielen to, v diskusii pripomenuli. „A zasa Uhrík. To už je láska,“ napísal Csaba Bozskay. „Tá musí byť zamilovaná do Uhríka,“ myslí si Marek Hands Up.

Boli však aj takí, ktorí sa téme Uhrík vyhli a zamerali sa na iné, „dôležitejšie“ veci. „Pani Lucia, nešpiňte, nenálepkujte. Ani vy nie ste hviezda. Liberál je horší ako Covid!“ odkázal jej František Ondruš. „Dúfam, že raz príde aj odpočet za váš prínos pre nový Európsky fašizmus,“ upozornil ju Peter Daniel. „Všetci skončíte… celá EÚ a ani euro raz nebude… a toto si zapamätajte, je to len otázka času,“ pridáva Jana Kováčiková. „Hejterov si netreba všímať. Škoda energie, ktorá sa dá investovať rozumnejšie… Za mňa ste topka… a keď to už vravím (píšem) ja, tak to tak musí byť,“ skonštatoval stručne a jasne Erik Mikulčík. Prirodzene, diskutujúcich bolo viac, a aj rozličných názorov bolo za priehrštie, hlavné však je, že sa Lucka cíti dobre a so svojou prácou je spokojná.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články