1.3 C
Nitra
utorok, 25 januára, 2022

Kúpalisko v Nitre sa lúči s letom: Bude cez víkend o polovicu lacnejšie

Príjemnou cenou sa kúpalisko lúči s letom.

V sobotu aj v nedeľu otvoria Letné kúpalisko na Sihoti za symbolické vstupné 2 €. Táto suma bude rovnaká pre všetkých návštevníkov.

„Takouto výhodnou sumou sa symbolicky lúčime s letom. Hlásia krásne teplé počasie, preto veríme, že horúci víkend využije čo najviac ľudí návštevou kúpaliska. Tešíme sa aj na študentov, ktorí sa môžu prísť naposledy osviežiť pred naozajstným zarezávaním v škole,“ povedal Miloš Dovičovič, vedúci oddelení športových zariadení v nitrianskom Službyte.

Kúpalisko v Nitre sa lúči s letom: Bude cez víkend o polovicu lacnejšie

Mestské kúpalisko prechádza postupnou obnovou. V posledných dvoch rokoch sa tu modernizovali stánky s ponukou občerstvenia spolu s relaxačnou a oddychovou zónou, vymenili sa čerpadlá a filtre. Nad detským bazénom pribudli tienidlá proti ostrému slnku. Investície si vyžiadali desiatky tisíc eur.

„V trende modernizácie kúpaliska budeme určite pokračovať aj v nasledujúcich rokoch,“ povedal primátor Nitry Marek Hattas. Samospráva plánuje vymeniť sociálne zariadenia a šatne.

Kúpalisko v Nitre sa lúči s letom: Bude cez víkend o polovicu lacnejšie

Info: Tomáš Holúbek, hovorca Nitry

foto: Roman Oravec

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články