8.7 C
Nitra
nedeľa, 4 decembra, 2022

Krajská knižnica v NITRE: Videli ste už toto FANTASTICKÉ video?

Knižnica – miesto pre všetkých. Videli ste už toto fantastické video?

Začiatkom októbra sa v Krajskej knižnici Karola Kmeťka v Nitre stretli známe nitrianske tváre, ktoré boli prizvané na natáčanie videa v rámci projektu Knižnica – miesto pre všetkých.

Darček pod stromček: Novinka v podobe členstva do knižnice

Produkcie sa zhostil šikovný kameraman Lukáš Búš a výsledok môžete sami zhodnotiť vo videu, ktoré sa nachádza nielen na facebookovej, ale aj Youtube stránke knižnice. Desmoďáci Jano a Kuly, hokejista Samuel Buček, herečka Andrea Sabová, či Harwy alias Palo Mečár prišli podporiť a spropagovať knižnicu ako miesto pre všetkých. Okrem nich môžete vo videu vidieť aj pánov akademikov, ktorí reprezentujú naše nitrianske univerzity. Sú nimi docent Jozef Húska z SPU a profesor Ondrej Šedivý z UKF. Cieľom videa bolo zachytiť všetky vekové kategórie naprieč generáciami aj  naprieč  rôznymi sférami spoločenského a kultúrneho života, čím chce knižnica ukázať, že je skutočne miestom pre všetkých, každý si u nás nájde tú „svoju“ literatúru či dennú tlač.

Aktuality a podmienky vstupu do knižnice nájdu čitatelia a návštevníci na www.krajskakniznicanitra.sk alebo www.facebook.com/KrajskaKniznicaKarolaKmetkaVNitre

Knižnicu môžete sledovať aj na IG a YT: www.instagram.com/krajskakniznicanitra https://www.youtube.com/channel/UCaV_WsBUgoXluPGCFBj9r7Q

————————————————————————

Najnovšie promo video Knižnica – miesto pre všetkých   

z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.  

V týchto dňoch je knižnica až do odvolania pre verejnosť uzatvorená. K dispozícii je výdajné okienko.

zdroj: TS

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články