20.4 C
Nitra
štvrtok, 6 októbra, 2022

Krajniak proti „červeným“ médiám: Konzervatívny Orbán vám smrdel viac ako regulérni antisemitskí fašisti. A Jobbik nie?

Milan Krajniak dnes položil slovenským médiám zaujímavú otázku. Pýta sa, či im neprekážalo, keď bol maďarský Jobbik súčasťou protiorbánovskej koalície a či ju už nepovažujú za fašistickú stranu.

„Progresívci, liberáli, červené denníky, keď už tak principiálne bojujete proti fašizmu, odpovedzte mi na jednu otázku: Je maďarský Jobbik fašistický?

A to vám nevadilo, že táto antisemitská fašistická strana bola pred pár mesiacmi súčasťou protiorbánovskej koalície? Nie, nevadilo. Práve naopak.

Vy, slovenskí progresívci, liberáli aj červené denníky N, SME a Aktuality, ste túto koalíciu do nohy podporovali. Vrátane fašistického Jobbiku. Konzervatívny Orbán vám smrdel viac ako regulérni antisemitskí fašisti.

Krajniak proti "červeným" médiám: Konzervatívny Orbán vám smrdel viac ako regulérni antisemitskí fašisti. A Jobbik nie?
Zdroj: FB / Milan Krajniak

Prečo ste vtedy nekričali, že slušný politik sa nemôže nikdy spájať s fašistami? Prečo ste vtedy nekričali, že s fašistami sa nerokuje? Prečo ste vtedy nekričali, že maďarskí eko-bio-raw liberáli a progresívci chcú hneď za našimi južnými hranicami zostaviť s fašistami vládu? Lebo ste pokrytci.

Antifašisti ste iba vtedy, keď sa vám to hodí. Keď sa vašim maďarským eko-bio-raw progresívnym kamošom hodila spolupráca s fašistami, tak ste boli tichúčko. V skutočnosti veľmi dobre viete, že tak ako v Maďarsku, ani na Slovensku žiaden fašizmus nehrozí.

Vadí vám niekto úplne iný: Politici, ktorí odmietajú vaše eko-bio-raw liberálno progresívne videnie sveta. Politici, ktorí chránia rodinu, ktorí chránia štýl života, na ktorý sme zvyknutí. Vadia vám politici, ktorí chránia našu kultúru, ktorá vyrástla na kresťanských základoch. Vadia vám prorodinní konzervatívci. A kresťanskí prorodinní konzervatívci vám vadia úplne najviac.

Doteraz bola vašou poistkou proti prorodinným konzervatívcom vo vláde progresívno-liberálna SaS. Mala právo veta. Len ho pri prorodinnom balíčku zabudla použiť. Chyba. Parlamentom prešlo niečo pre vás strašné a obludné – zvýšenie podpory rodín s deťmi vo výške viac ako 1 miliardu eur ročne. Zostali ste v šoku. Také čosi sa nesmie opakovať. Také čosi sa neodpúšťa.

Bojovať proti Orbánovi v koalícii s fašistami za eko-bio-raw progresívnu budúcnosť Maďarska, to sa môže, to je pochopiteľné. Ale ak nebodaj za zvýšenie podpory rodín s deťmi zahlasuje v slovenskom parlamente aj pár kamošov pre vás prijateľného maďarského Jobbiku, to je dôvod na antifašistické povstanie. Veď čo ak by po ohlásenom odchode SaS z koalície prešli v parlamente aj iné prorodinné veci?

A tak ste zo dňa na deň vyrobili fašistov z Kuffovcov, ktorých by do Jobbiku podľa mňa ani nevzali, pre ich nedostatočnú radikálnosť. Doteraz boli Kuffovci pre vás bigotní alebo stredovekí, dnes už sú podľa vás fašisti.

Do fašistov nadávate aj nám všetkým, ktorí sa považujeme za prorodinných kresťanských konzervatívcov. Vy, eko-bio-raw progresívci robíte presne to, čo robili 40 rokov vaši ideoví bratia – totalitní komunisti. Konzervatívny kresťan = fašista. Ibaže by sme “podpísali” Pacem in terris, to bolo za komunizmu také prihlásenie sa k pokroku komunizmu a dištancovanie sa od konzervativizmu. Ak niekto podpísal kolaboráciu, tak ho komunisti zobrali na milosť. Len sa musel dištancovať od všetkého, s čím komunisti nesúhlasili. Vlastne aj dnes je to rovnako.

Aj dnes môžete “podpísať” Pacem in terris alebo Antichartu. Stačí v nejakom červenom denníku vyhlásiť, že naozaj nebudete za žiadnych okolností hlasovať so žiadnymi bývalými, terajšími alebo budúcimi fašistami. To je taká bianko zmenka – červené denníky vám už pripomenú, kedy a s kým môžete spolupracovať. Pozor!

Ak verejne “podpíšeš”, už nikdy nemôžeš hlasovať za žiadnu vec, s ktorou progresívci a SaS nesúhlasia – inak si temnopozaďový ficovec alebo fašista.

Tak ja teda na túto pokryteckú eko-bio-raw progresívnu hru na boj proti fašizmu rozhodne neskočím.

Najskôr nech v červených denníkoch činia verejné pokánie všetci tí, ktorí tam predtým podporovali fašistov proti Orbánovi. Keď boj proti fašizmu, tak principiálny a dôsledný!

Jedna vec je isté: ja žiadne kolaborantské eko-bio-raw progresívno liberálne “Pacem in terris” nepodpíšem ani nevyhlásim. Naďalej budem ako minister presadzovať prorodinné zákony a hľadať pre ne podporu u všetkých poslaneckých klubov a frakcií v parlamente tak ako doteraz.

Nenechám sa zastrašiť kričiacou menšinou a budem presadzovať dobré prorodinné veci, ktoré pomôžu veľkej väčšine občanov Slovenskej republiky.“

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články