2.1 C
Nitra
štvrtok, 30 novembra, 2023

Konšpirácia? Novinár z Projektu Veritas odhalil niečo o COVID-e, z čoho sa vám určite zatočí hlava (VIDEO)

Nové informácie, ktoré presakujú o COVID-19 a jeho mutáciách sú doslova desivé, a podľa niektorých by ľudstvo malo byť na veľkom pozore.

Project Veritas zverejnil v stredu 25. januára doslova výbušné video, v ktorom Jordon Trishton Walker, riaditeľ výskumu a vývoja spoločnosti Pfizer pre strategické operácie a vedecký plánovač mRNA, pripúšťa, že farmaceutický gigant skúma „mutáciu“ Covid-19 prostredníctvom „riadenej evolúcie“.

Konšpirácia? Novinár z Projektu Veritas odhalil niečo o COVID-e, z čoho sa vám určite zatočí hlava (VIDEO)
V laboratóriách firmy Pfizer sa vyvíjajú nielen nové vakcíny proti Covidu, ale podľa slov riaditeľa výskumu a vývoja spoločnosti Pfizer pre strategické operácie a vedecký plánovač mRNA Jordona Trishtona Walkera aj jeho nové mutácie! Zdroj: archív nn

Toto je ten správny biznis: Nové mutácie = nové vakcíny

Už výstrižky zo slov Jordona Trishtona Walkera zverejnené na stránke Projekt Veritas sú takpovediac šialené.

Walker: „Jednou z vecí, ktoré skúmame je, prečo ho jednoducho nezmutujeme (COVID) sami, aby sme ho mohli vytvoriť – preventívne vyvinúť nové vakcíny, však? Takže to musíme urobiť. Ak to však urobíme, existuje riziko, ako si dokážete predstaviť – nikto nechce mať farmaceutickú spoločnosť, ktorá mutuje zatracené vírusy.“

Walker: „Nikomu to nehovor. Sľúb, že to nikomu nepovieš. Spôsob, akým by to (experiment) fungoval, je, že vložíme vírus do opíc a postupne spôsobíme, aby sa navzájom infikovali, a zbierame od nich sériové vzorky.“

Walker:Musíte byť veľmi kontrolovaní, aby ste sa uistili, že tento vírus (COVID), ktorý zmutujete, nevytvorí niečo, čo sa šíri všade. Čo mám podozrenie je spôsob, akým sa vírus začal vo Wu-chane, aby som bol úprimný. Nedáva zmysel, že tento vírus vyskočil z ničoho nič. Je to bullsh*t.“

Walker: „Z toho, čo som počul, to (vedci z Pfizeru) optimalizujú (proces mutácie COVID), ale postupujú pomaly, pretože všetci sú veľmi opatrní – zjavne to nechcú príliš urýchliť. Myslím si, že sa to tiež snažia urobiť ako prieskumnú vec, pretože zjavne nechcete inzerovať, že prichádzate na budúce mutácie.“

Na vážne vedľajšie účinky experimentálnych vakcín upozorňujú vo svete viacerí lekári

Projekt Veritas odhaľujúce výkonného pracovníka spoločnosti Pfizer Jordona Trishtona Walkera, ktorý tvrdí, že jeho spoločnosť hľadá spôsob, ako „zmutovať“ COVID prostredníctvom „Directed Evolution“, aby zabránil vývoju budúcej vakcíny. Walker vo videu hovorí, že riadená evolúcia je iná ako Gain-of-Function, ktorá je definovaná ako „mutácia, ktorá dáva proteínu novú alebo vylepšenú aktivitu“. Inými slovami to znamená, že vírus, akým je COVID, sa môže stať silnejším v závislosti od mutácie/vedeckého experimentu, ktorý sa na ňom vykonal. Výkonný riaditeľ spoločnosti Pfizer povedal novinárovi Veritas o pláne jeho spoločnosti pre vakcíny proti COVID, pričom uznal, že ľuďom by sa tieto informácie nepáčili, keby sa dostali na verejnosť.

Jedna z vecí, ktoré (Pfizer) skúmame je, prečo ho jednoducho nezmutujeme (COVID) sami, aby sme mohli vytvoriť – preventívne vyvinúť nové vakcíny, však? Takže to musíme urobiť. Ak to však urobíme, existuje riziko, ako si viete predstaviť – nikto nechce mať farmaceutickú spoločnosť, ktorá mutuje zatracené vírusy,“ povedal Walker. „Z toho, čo som počul, to (vedci z Pfizeru) optimalizujú (proces mutácie COVID), ale postupujú pomaly, pretože všetci sú veľmi opatrní – zjavne to nechcú príliš urýchliť. Myslím si, že sa to tiež len snažia urobiť ako prieskumnú vec, pretože zjavne nechcete inzerovať, že prichádzate na budúce mutácie,“ povedal. „Nikomu to nehovor. Sľúb, že to nikomu nepovieš. Spôsob, akým by (experiment) fungoval je, že vložíme vírus do opíc a postupne spôsobíme, aby sa navzájom infikovali, a zbierame od nich sériové vzorky.

Proti experimentálnym vakcínam vystupoval od samého začiatku aj doktor Lakota

Celý výskum vírusov a jeho zmutovanie je dokonalá dojná krava

Walker načrtol paralely medzi týmto súčasným projektom Pfizer a tým, čo sa mohlo stať vo Wuhanskom virologickom inštitúte v Číne.Musíte byť veľmi kontrolovaní, aby ste sa uistili, že tento vírus (COVID), ktorý zmutujete, nevytvorí niečo, čo sa šíri všade. Čo mám podozrenie je spôsob, akým sa vírus začal vo Wu-chane, aby som bol úprimný. Nedáva zmysel, že tento vírus vyskočil z ničoho nič. Je to bullsh*t,“ povedal. „Nepredpokladá sa, že by ste robili výskum Gain-of-Function s vírusmi.“ Pravidelne nie. Môžeme urobiť tieto vybrané štruktúrne mutácie, aby boli účinnejšie. Prebieha o tom výskum. Neviem, ako to bude fungovať. Je lepšie, aby tam už neboli žiadne ohniská kvôli Ježišovi Kristovi,“ povedal.

Walker tiež povedal novinárovi Veritas, že COVID bol kľúčový pre nedávny obchodný úspech spoločnosti Pfizer:

Walker: Časť toho, čo chcú (vedci spoločnosti Pfizer) urobiť je do určitej miery pokúsiť sa prísť na to, ako existujú všetky tieto nové kmene a varianty, ktoré sa práve objavujú. Takže je to ako snažiť sa ich chytiť skôr, ako sa objavia, a môžeme vyvinúť vakcínu profylakticky, napríklad pre nové varianty. Takže to je dôvod, prečo to radi robia kontrolovane v laboratóriu, kde hovoria, že toto je nový epitop, a tak, ak sa neskôr dostane na verejnosť, už máme vakcínu fungujúcu.

Novinár Veritas: Ach môj bože. To je perfektné. Nie je to však najlepší obchodný model? Len ovládnuť prírodu skôr, ako sa sama stane? Správne?

Walker: Áno. Ak to funguje.

O nekalých praktikách firmy testujúcej vakcíny proti COVID písal aj British Medical Journal

Novinár Veritas: Čo tým myslíš, ak to funguje?

Walker: Pretože niekedy sa objavia mutácie, na ktoré nie sme pripravení. Rovnako ako v prípade Delta a Omicron. A podobné veci. Kto vie? Tak či onak, bude to dojná krava. COVID bude pre nás v budúcnosti na chvíľu dojnou kravou. Ako evidentne.

Novinár Veritas: No, myslím si, že celý výskum vírusov a jeho zmutovanie by bola dokonalá dojná krava.

Walker: Áno, bolo by to perfektné.

Walker ďalej vysvetlil, ako majú Big Pharma a vládni úradníci, ako napríklad Food & Drug Administration (FDA) spoločné záujmy, a ako to nie je v najlepšom záujme Američanov:

Walker: (Big Pharma) sú otočné dvere pre všetkých vládnych úradníkov.

YouTube video

Novinár Veritas: Wow.

Walker: V každom odvetví. Takže vo farmaceutickom priemysle všetci ľudia, ktorí recenzujú naše lieky – nakoniec väčšina z nich príde pracovať pre farmaceutické spoločnosti. A v armáde potom vládni predstavitelia obrany nakoniec pracujú pre obranné spoločnosti.

Novinár Veritas: Ako vnímate tie otočné dvere?

Walker: Úprimne povedané, pre priemysel je to celkom dobré. Je to zlé pre všetkých ostatných v Amerike.

Novinár Veritas: Prečo je to zlé pre všetkých ostatných?

Walker: Pretože keď regulátori, ktorí kontrolujú naše lieky, vedia, že keď prestanú regulovať, budú pracovať pre spoločnosť, nebudú takí prísni voči spoločnosti, ktorá im dá prácu.

YouTube video
Zdroj: YouTube.com

Čo Projekt Veritas?

Založil ho v roku 2010 James O’Keefe ako neziskovú žurnalistickú spoločnosť, aby pokračoval vo svojej tajnej spravodajskej práci. Projekt Veritas dnes vyšetruje a odhaľuje korupciu, nečestnosť, plytvanie, podvody a iné nekalé praktiky vo verejných aj súkromných inštitúciách s cieľom dosiahnuť etickejšiu a transparentnejšiu spoločnosť a zapojiť sa do súdnych sporov s cieľom: chrániť, brániť a rozširovať ľudské a občianske práva zabezpečené zákonom, konkrétne práva prvého dodatku vrátane podpory slobodnej výmeny myšlienok v digitálnom svete, bojovať a poraziť cenzúru akejkoľvek ideológie; podporovať pravdivé podávanie správ, a brániť slobodu prejavu a otázky združovania vrátane práva na anonymitu. O’Keefe slúži ako generálny riaditeľ a predseda predstavenstva, aby mohol naďalej viesť a učiť svojich kolegov novinárov.

Project Veritas je registrovaná organizácia, nepresadzuje konkrétne riešenia problémov, ktoré vznikli pri jeho vyšetrovaniach.

Dodo Púchovský/video zdroj: otevrisvoumysl.cz

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x